gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

zirve

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Dağ, Tepe.Mücadeleci yapınız nedeniyle, daima sorunların üstesinden gelecek, başarılı olacaksınız demektir. Mücadeleci yapınız nedeniyle, daima sorunların üstesinden gelecek, başarılı olacaksınız demektir. Bir kimse bir dagin zirvesinde oldugunu görerek, uçurumdan bakarken bir ürperti duysa, agir bir ise girerek yorgunluk duyar ve vücutça sarsilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir dagin zirvesine ulasmak, makam, rütbe ve llerlemeye isarettir.

zirve konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zirvedeki kitaplar

Zirvedeki kitaplar

1- İşgal ve Direniş – Hulki Cevizoğlu – Ceviz Kabuğu 2- İstanbullular – Buket Uzuner – Everest Yayınları 3- Ruhsal Gelişim ve Kader – Dr. Ender Saraç – Doğan Kitap 4- Derin Devlet – Cüneyt Arcayürek – Detay Yayınları 5- Safran Sarı – İnci Aral – Merkez Kitap 6 – Büyükelçi – Emir Kıvırck – Goa Basım 7- Aurora'nın İncileri – Nermin Bezmen – Remzi Kitabevi 8- Kan Uykusu / Dvd’li – Serdar...
  2. Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Türk basketbolunun yetmişli ve seksenli yıllardaki efsane guardlarından Necati Güler'in oğulları Muratcan ve Sinan Güler, Basketbol Ligi'nde iki farklı takımda ancak "aynı hedefe", şampiyonluğa doğru koşuyorlar. 26 yaşında olmasına karşın 10 yıldır Türkiye Ligi'nde boy gösteren Muratcan, Türk Telekom forması altında zirve yarışını sürdürürken, kardeşi 23 yaşındaki Sinan da Beşiktaş...
  3. Tarihi Zirve Başladı

Tarihi Zirve Başladı

Liderler küresel ekonomik krizi konuşmak için Londra'da biraraya geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu G-20 zirvesine katılacak olan dünya liderleri, zirvenin yapılacağı merkeze gelmeye başladı. Liderler, İngiltere Başbakanı Gordon Brown tarafından kapıda karşılanıyor. İngiltere'nin ev sahipliği yaptığı G-20 Zirvesi, başkent Londra'da yoğun güvenlik...
  4. Dolar yeni bir zirvede

Dolar yeni bir zirvede

İstanbul serbest piyasada dolar 1,5820, avro 2,1380 liradan güne başladı. Uluslararası Para Fonu (IMF) ile ara verilen görüşmelere yeniden başlanacağı haberinin ardından IMF'nin kaynaklarının arttırılmasıyla birlikte Türkiye-IMF anlaşmasının kaynak bakımından piyasa beklentisinin üzerinde olma ihtimali ve global piyasalardaki olumlu havaya paralel dolar haftaya düşüşle başladı....
  5. Demet Akalın - Zirve (2010)

Demet Akalın - Zirve (2010)

demet akalın zirve Demet Akalın hayranlarına müjde!Sanatçının yepyeni albümü "Zirve"piyasaya çıktı.Albüm bilgilerine geçiyorum Albüm İçeriği Bu Benim Partim Tecrübe Pasta Zirve Dayan Yüreğim Çanta Evli, Mutlu, Çocuklu Olacak Olacak Zirve Versiyon ( Mert Ali İçelli ) Umutsuz Vaka ( Versiyon: Erhan Bayrak) Dur Boşuna Bozuyorum Yeminimi Umutsuz Vaka Tam 7 Yıl Oldu Alllah`ın Emri

Sayfayı Paylaş