gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zirvedeki kitaplar

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1- İşgal ve Direniş – Hulki Cevizoğlu – Ceviz Kabuğu 2- İstanbullular – Buket Uzuner – Everest Yayınları 3- Ruhsal Gelişim ve Kader – Dr. Ender Saraç – Doğan Kitap
    4- Derin Devlet – Cüneyt Arcayürek – Detay Yayınları
    5- Safran Sarı – İnci Aral – Merkez Kitap
    6 – Büyükelçi – Emir Kıvırck – Goa Basım
    7- Aurora'nın İncileri – Nermin Bezmen – Remzi Kitabevi
    8- Kan Uykusu / Dvd’li – Serdar Akinan – Karakutu Yayınları
    9 – Murat Belge Bir Hayat – Tuba – Çandar – Doğan Kitap
    10- Küçük Şeyler 2 – Üstün Dökmen – Sistem Yayıncılık
    11 – O Sarışın Kurt – Attila İlhan – İş Bankası
    12- Babamın Bavulu – Orhan Pamuk - İletişim
    13- Yazı Odasında Yolculuklar – Paul Auster – Can Yayınları
    14- Hayat Tatlı Zehir – Ümit Bayazoğlu – İş Bankası
    15- Son İmparatorluk – İlber Ortaylı - Timaş
    16- İki Kişilik Yalnızlık – Sinan Akyüz – Alfa Yayınları
    17 – Zifir – Orkun Uçar – Altın Kitaplar
    18- Bir Dilek Tut Benim İçin – Maria – Doğan Kitap
    19 - Latife Hanım DVD’li – İpek Çalışlar – Doğan Kitap
    20- Osmanlıyı Yeniden Keşfetmek – İlber Ortaylı – Timaş Yayınları

Zirvedeki kitaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Kardeş Kardeş Zirveye Doğru

Türk basketbolunun yetmişli ve seksenli yıllardaki efsane guardlarından Necati Güler'in oğulları Muratcan ve Sinan Güler, Basketbol Ligi'nde iki farklı takımda ancak "aynı hedefe", şampiyonluğa doğru koşuyorlar. 26 yaşında olmasına karşın 10 yıldır Türkiye Ligi'nde boy gösteren Muratcan, Türk Telekom forması altında zirve yarışını sürdürürken, kardeşi 23 yaşındaki Sinan da Beşiktaş...
  2. zirve

zirve

Bakınız; Dağ, Tepe.Mücadeleci yapınız nedeniyle, daima sorunların üstesinden gelecek, başarılı olacaksınız demektir. Mücadeleci yapınız nedeniyle, daima sorunların üstesinden gelecek, başarılı olacaksınız demektir. Bir kimse bir dagin zirvesinde oldugunu görerek, uçurumdan bakarken bir ürperti duysa, agir bir ise girerek yorgunluk duyar ve vücutça sarsilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada...
  3. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  4. Tarihi Zirve Başladı

Tarihi Zirve Başladı

Liderler küresel ekonomik krizi konuşmak için Londra'da biraraya geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu G-20 zirvesine katılacak olan dünya liderleri, zirvenin yapılacağı merkeze gelmeye başladı. Liderler, İngiltere Başbakanı Gordon Brown tarafından kapıda karşılanıyor. İngiltere'nin ev sahipliği yaptığı G-20 Zirvesi, başkent Londra'da yoğun güvenlik...
  5. Demet Akalın - Zirve (2010)

Demet Akalın - Zirve (2010)

demet akalın zirve Demet Akalın hayranlarına müjde!Sanatçının yepyeni albümü "Zirve"piyasaya çıktı.Albüm bilgilerine geçiyorum Albüm İçeriği Bu Benim Partim Tecrübe Pasta Zirve Dayan Yüreğim Çanta Evli, Mutlu, Çocuklu Olacak Olacak Zirve Versiyon ( Mert Ali İçelli ) Umutsuz Vaka ( Versiyon: Erhan Bayrak) Dur Boşuna Bozuyorum Yeminimi Umutsuz Vaka Tam 7 Yıl Oldu Alllah`ın Emri

Sayfayı Paylaş