gebe
  1. ∫åşїиã∫

∫åşїиã∫ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ziyan Oldu

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ∫åşїиã∫ tarafından paylaşıldı.

Herhangi biri gibiydi geldiğinde Sönmüştü gözlerinin feri Öfkeliydi ve bir o kadar umutsuz
    Çoktan mahvetmişti insanlar onu
    Yine de tutmuştum elinden
    Gerçeğim ol demiştim
    Yalan oldu...

Kırgınlığı yüzünü kuşatmıştı
    Buram buram nefret kokardı teni
    Şarkılar onu ağlatırdı
    Yüzü yağmura hazır bir buluttu
    Kimseler anlamıyordu derdini
    Baharım ol demiştim
    Hazan oldu...

Parça parçaydı yüreği
    Umutları çok uzağındaydı yaşamın
    Ve aramaktaydı özünü
    Kayıptı kendisi başka insan olmuştu
    Bir güneş arıyordu içinde karanlığın...
    Ateşim ol demiştim
    Duman oldu...

Gitti... hiçbir şey demedim.
    Onun gülen yüzü ölüm öncesi iyilikti
    Kaçtı... bir saniye bile tutmadım.
    Bir ayrılıktan onlarca soru doğurdu
    Ne ben sordum ne o cevapladı
    Ekmeğim nefesim aşım ol demiştim
    Ziyan oldu...

[Şair:Okan Savcı..]

2. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir ayrılıktan onlarca soru doğurdu Ne ben sordum ne o cevapladı.
    Ekmeğim nefesim aşkım ol demiştim
    Ziyan oldu...

Ziyan Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ziyan

ziyan

Bakınız; Zarar.Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir. Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir. Rüyada herhangi bir sekilde ziyan ettigini gören, sevinecegi bir haberin esiginde bulunur, is hayatinda tecrübesi artar.
  2. Cengiz Kurtoğlu - Ziyan Oldum

Cengiz Kurtoğlu - Ziyan Oldum

Yazımı yazan kalem dünde kırılmış, Bağırmışım, çağırmışım sesim kısılmış Kara kaplı deftere de ismim yazılmış Var mı böyle bir şey, var mı söyleyin Yaşamaktan yorulmuşum çare söyleyin İstermiydim böyle olsun İsterdim ki zaman dursun Şu dünyada sevenlere Çektiklerim deva olsun Ziyan oldum, ziyan oldum Kaderimin elinde Davacıyım yaşadığım Dünümle bugünüme Bitmez oldu, bitmez oldu...
  3. Ziyan Oldu..

Ziyan Oldu..

Herhangi biri gibiydi geldiğinde Sönmüştü gözlerinin feri Öfkeliydi, ve bir o kadar umutsuz Çoktan mahvetmişti insanlar onu Yine de tutmuştum elinden Gerçeğim ol demiştim Yalan oldu... Kırgınlığı yüzünü kuşatmıştı Buram buram nefret kokardı teni Şarkılar onu ağlatırdı Yüzü yağmura hazır bir buluttu Kimseler anlamıyordu derdini Baharım ol demiştim Hazan oldu... Parça parçaydı yüreği...
  4. Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana...

Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana...

Kaçıncı yanılışım bu ! Bir tekneye atlayıp da denizin , o en erişilmezin ortasında kaçıncı yalnız bırakılışım ! Gücüm yok Taakatim yok alıp da elime kürekleri çekecek Çekip de kürekleri geri dönecek ! Böyle biçare , böyle yalnız , böyle ıssız ..... Kaldım daha önce de evet ve ama bu hani tamda tamam derken bir kere daha işte ! Heveslerim , umutlarım , tüm mutluluklarım alındı yine...
  5. Ben çekiliyorum hayat ziyade olsun sana

Ben çekiliyorum hayat ziyade olsun sana

Kaçıncı yanılışım bu ! Bir tekneye atlayıp da denizin o en erişilmezin ortasında kaçıncı yalnız bırakılışım ! Gücüm yok Taakatim yok alıp da elime kürekleri çekecek Çekip de kürekleri geri dönecek ! Böyle biçare böyle yalnız böyle ıssız ..... Kaldım daha önce de evet ve ama bu hani tamda tamam derken bir kere daha işte ! Heveslerim umutlarım tüm mutluluklarım alındı yine...

Sayfayı Paylaş