gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

ziyan

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Zarar.Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir. Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir. Rüyada herhangi bir sekilde ziyan ettigini gören, sevinecegi bir haberin esiginde bulunur, is hayatinda tecrübesi artar.

ziyan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ziya Kürküt

Ziya Kürküt

19 Haziran 1967 tarihinde İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan sanatçı, aynı zamanda film ve dizilerde dublaj (seslendirme) ve resim yapmaktadır. Taner Barlas Mim Tiyatro, Kent Oyuncuları, Tiyatrokare, Bakırköy Belediye Tiyatrosu, Dostlar Tiyatrosu'nda çalıştı. Kasım 2006'da Samimiyet adını verdiği bir resim sergisi açtı. Halen Akademi...
  2. Zarar / ziyan

Zarar / ziyan

Zarar ve ziyan insanın işlediği günaha; İnsana erişen zarar ve musibet hastanın vefatına, yoksulluk ve manen kör olmaya, insana isabet eden kötülükten düşmanının sevinç duymasına delalet eder.Zarar rüyalarının tam tersi çıkar.
  3. Tan - Ziyan

Tan - Ziyan

Gitme diye mi kavgam Yasamayi mi sectim Askta gurur olmazmis Yalnizlik kötü bir secim Sensizlik aci bi bicim Aglarsa anam aglar Yalan olur gerisi beni anlamaz Hic olmazsa nasibim olur Beni de vur yaban ellere güven olmaz Bu kalbin hep sesi kesik sana ezik Boyu gayri civan durmaz Bir sey daha var düzeni bozuk Yarasi derin icinde de can durmaz Susarim sözünü tutarim Nefesinle hayat bulurum...
  4. Ziyan Oldu

Ziyan Oldu

Herhangi biri gibiydi geldiğinde Sönmüştü gözlerinin feri Öfkeliydi ve bir o kadar umutsuz Çoktan mahvetmişti insanlar onu Yine de tutmuştum elinden Gerçeğim ol demiştim Yalan oldu... Kırgınlığı yüzünü kuşatmıştı Buram buram nefret kokardı teni Şarkılar onu ağlatırdı Yüzü yağmura hazır bir buluttu Kimseler anlamıyordu derdini Baharım ol demiştim Hazan oldu......

Sayfayı Paylaş