gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

ziynet eşyası

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Mücevherat, Süslenmek.Bekarlar için evlilikle ilgili kısmettir. Evliler için ise yuvayla ilgili kısmettir.Rüyada parmaga, bilege, gerdana veya gögse takilan herhangi bir ziynet esyasi görmek, ev balkinin bu tür ihtiyaçlarini fazlasi ile temin ederek her isteklerini yerine getirdiginize, onlarin mutlu olmasi için elinizden geldigi kadar fedakarlikta bulundugunuza, geçimleri hususunda da kazancinin büyük kismini bu yolda harcadiginiza delalet eder.

ziynet eşyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ziynet Sali Resmileri

Ziynet Sali Resmileri

ziynet sali ayak ziynet sali ayakları ayaklar salinin ayakları
  2. Ziynet Sali'den üçüncü klip

Ziynet Sali'den üçüncü klip

Yaptığı “Herkes Evine” adlı başarılı albümü ile zirveye çıkan Ziynet Sali, kısa sürede albümün 3. klibini “Hava Hoş”a çekti. “Herkes Evine” ve “Beş Çayı”ndan sonra, 2009 yazına damgasını vuracak olan “Hava Hoş”un söz ve müziği Ersay Üner’e, aranjesi ise Erhan Bayrak’a ait. Klip yönetmenliğini, Sali’nin vazgeçemediği ve diğer iki klibini de izleyici ile buluşturan Murat Küçük yaptı. “Hava...
  3. Ziynet sali_bizde böyle

Ziynet sali_bizde böyle

Bu şarkıda çok güzel kızlarr:) Giderim hemen beklemem Bi dakika bile teklemem Çok mersi ben almayayım Boşuna zaman harcama Ben aşkı ölümüne olanı Yağmasını yarasını talanı Evcilini değil yabanını tanırım ancak Fotokopisi değil aslı Ne havalı ne kaslı Hayatıma kastı aşktan olacak Yok başka yolu bizde böyle Hem karnım doysun Hem pastam dursun yok öğle Bizde böyle Yok başka yolu bizde böyle...
  4. 2.ci el bebek eşyası

2.ci el bebek eşyası

selamlar uzun bir aradan sonra ücüncü çocuğuma hamileyim biraz süpriz bir bebek oldu diyebilirim o yüzden diğer çocuklarımın kıyafetlerini daha önce hep verdim bişey kalmadı durumlarda şimdi müsait değil üçten başkada çocuk düşünmediğim için fazla bişey almak istemiyorum 2.ci el bebek eşyaları satılıyormuş temiz az kullanılmış yada kullanılmamış bebek eşyaları arıyorum
  5. Rüyada takı görmenin manası nedir?

Rüyada takı görmenin manası nedir?

Süs eşyalarından bir şey takmak veya üzerinde taşımak özellikle oymalı, resim ve şekillerle süslü gümüş ise çok kazanç, değersiz metalden yapılmış ise az faydalanmaya, altın yaldızlı ise maddi-manevi yardım veya iyilik görmeye işarettir. Altın, nakışlı ve değerli taşlarla süslü bir kemer kazançlı bir ticarete, işsiz için memuriyete tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Takı Görmek Bir...

Sayfayı Paylaş