Ziynet Sali 6 ayda 25 kilo nasıl verdi | Melekler Mekanı FORUM - 01 Eylül 2016

Ziynet Sali 6 ayda 25 kilo nasıl verdi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    ziynet sali diyeti ziynet sali nasıl zayıfladı kilolu hali 25 kilo nasıl verilir kaç kilo
    İsdedikten azim ettikten sonra yapılmayacak birşey yok arkadaşlar :tik:

6 AYDA 25 KİLO VERMİŞ!ZİYNET SALİ SAHNEYE ÇIKTIĞI MİX BAR'DA KENDİSİYLE İLGİLİ İTİRAFLARDA BULUNDU

Şarkıcı Ziynet Sali geçtiğimiz akşam sahneye çıktığı Ortaköy’deki Mix Bar’da “Size bir itirafta bulunayım mı sevgili seyirciler? Ben bir ara tam 80 kiloydum. Kiloları verene kadar kimselere görünmeden yaşadım” dedi. Diyetisyen yardımıyla 6 ayda 25 kilo verip 55’e düştüğünü söyleyen Ziynet Sali “Rejimin yanısıra her gün 3 saat yürüdüm. Kilo verdikten sonra göğüslerim sarktı. Mecburen silikon taktırmak zorunda kaldım. Burnumu beğenmediğim için estetik yaptırmak istiyorum. Ancak arkadaşlarım izin vermiyor” şeklinde konuştu.

Ziynet Sali 6 ayda 25 kilo nasıl verdi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 5 Öneriyle 25 Kilo Verin

Beslenme alışkanlıklarında yapacağınız küçük değişiklikler, istediğiniz formda vücuda sahip olmanızı sağlayabilir. Kalori hesabı yaparak her zaman başarılı sonuçlar alamayabilirsiniz! Missouri Belleville Memorial Hastanesi diyetisyenlerinden Beth Mueth, şöyle diyor: "Vücudunuzu bir makineymiş gibi düşünün. Kilonuzu dengede tutabilmeniz için aldığınız kalori ile harcadığınız kalorinin...
  2. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  3. Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo Saba Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle Zayıfladı Sevgili melekler, kahkahasıyla ünlü sunucu Saba Tümer 5 ayda tam 35 kilo verdi. Bu açıklamayı programında yapan Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo verdiğini ifade eden Tümer hayranları fazlasıyla şaşırttı. İşte detaylar.. Saba Tümer'in programında dokuzlu bitki çayını...
  4. Büşra Pekin 1 Ayda 6 Kilo Verdi!

Bu konu; Büşra Pekin 1 Ayda 6 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, BKM'nin başarılı oyuncularından Büşra Pekin 1 ayda tam 6 kg verdi. Fazla kilolarıyla görmeye alıştığımız Büşra Pekin artık incacik bir hale geldi. Yaşam koçuyla çalışan Pekin çok iyi görünüyor.. Fazla kilolarından kurtulmak için ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun’la çalışmaya...
  5. Büşra Pekin Nasıl 6 Kilo Verdi?

büşra pekin büşra pekin haberleri büşra pekin diyeti Sevgili melekler, Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosunun başarılı oyuncularından Büşra Pekin son dönemde uyguladığı diyet ve yaptığı egzersizlerle fazla kilolarının tamamını verdi. Ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun ile birlikte çalışan Büşra Pekin bir ayda 6 kilo verdi. 60 kilo olan oyuncu 6 kilo vererek 54 kiloya kadar düştü....

Sayfayı Paylaş