Ziynet Sali 6 ayda 25 kilo nasıl verdi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

ziynet sali diyeti ziynet sali nasıl zayıfladı kilolu hali 25 kilo nasıl verilir kaç kilo İsdedikten azim ettikten sonra yapılmayacak birşey yok arkadaşlar :tik:

6 AYDA 25 KİLO VERMİŞ!ZİYNET SALİ SAHNEYE ÇIKTIĞI MİX BAR'DA KENDİSİYLE İLGİLİ İTİRAFLARDA BULUNDU

Şarkıcı Ziynet Sali geçtiğimiz akşam sahneye çıktığı Ortaköy’deki Mix Bar’da “Size bir itirafta bulunayım mı sevgili seyirciler? Ben bir ara tam 80 kiloydum. Kiloları verene kadar kimselere görünmeden yaşadım” dedi. Diyetisyen yardımıyla 6 ayda 25 kilo verip 55’e düştüğünü söyleyen Ziynet Sali “Rejimin yanısıra her gün 3 saat yürüdüm. Kilo verdikten sonra göğüslerim sarktı. Mecburen silikon taktırmak zorunda kaldım. Burnumu beğenmediğim için estetik yaptırmak istiyorum. Ancak arkadaşlarım izin vermiyor” şeklinde konuştu.

Ziynet Sali 6 ayda 25 kilo nasıl verdi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  2. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  3. Büşra Pekin 1 Ayda 6 Kilo Verdi!

Bu konu; Büşra Pekin 1 Ayda 6 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, BKM'nin başarılı oyuncularından Büşra Pekin 1 ayda tam 6 kg verdi. Fazla kilolarıyla görmeye alıştığımız Büşra Pekin artık incacik bir hale geldi. Yaşam koçuyla çalışan Pekin çok iyi görünüyor.. Fazla kilolarından kurtulmak için ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun’la çalışmaya...
  4. Büşra Pekin Nasıl 6 Kilo Verdi?

büşra pekin büşra pekin haberleri büşra pekin diyeti Sevgili melekler, Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosunun başarılı oyuncularından Büşra Pekin son dönemde uyguladığı diyet ve yaptığı egzersizlerle fazla kilolarının tamamını verdi. Ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun ile birlikte çalışan Büşra Pekin bir ayda 6 kilo verdi. 60 kilo olan oyuncu 6 kilo vererek 54 kiloya kadar düştü....
  5. Şarkıcı Sıla 1 Ayda Nasıl 12 Kilo Verdi?

şarkıcı sıla, sıla nasıl zayıfladı, sıla haberleri Sevgili melekler, pop müziğin sevilen seslerinden Sıla, Ramazan öncesi 1 ayda tam 12 kilo verdi. Son dönemde aldığı kilolarla dikkat çeken Sıla Ramazan öncesi özel bir diyet listesi eşliğinde tam 12 kilo verdi. Sevgilisi Özgür Mumcu'dan ayrılan ünlü sanatçı, aşk acısını çabuk atlatmak için form tutmaya karar verdi. Bugün'de yer alan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ziynet sali diyeti