gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ziynet Sali 'den Ruh İkizim Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ziynet sali ruh ikizim şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez 'e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ziynet Sali 'den Ruh İkizim şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Ziynet Sali Ruh İkizim Şarkı Sözleri

Bir derdim var sana hemen açılmam lazım
    Kalp ağrım çok sana hemen kavuşmam lazım
    Sabır taşı divane gönlüm beklemekle geçti ömrüm
    Aniden gel şaşırt beni kalbim avcumda gel sev beni
    Bilmem kaç yüz saat geçti haber yok hüsran
    Arkadaşlarım çoluk çocuğa karıştı çoktan
    Ah bu ne titizlik bu nasıl inat illaki kusursuz beyi
    Oturdum hep yol gözlüyorum Rüya Tabirleri
    Mesajı saldım evrene bekliyorum
    Olacağı varsa olur elbet
    Aşk bir gün bize güler elbet
    Kaderimi bekliyorum, ruh ikizimi istiyorum
    Bizde her şeyin adabı var çıkmayız yoldan
    Deneme yanılma yanılgısına tavrımız baştan
    Ah bir hafif eser ya rüzgar kapılır uçar ya insan
    Tüy gibi hafifim şu an sana doğru uçarım inan
    Mutluluk gözyaşın yıkasın gönlümü Oyun
    Keder defterinin tükensin ömrü
    Ah bir bilinmezden müjdeli mektup var
    Ey postacı kapıyı açana dek çal Anlamlı Sözler
    Çal hep buradayım ben umudumuz var

Ziynet Sali 'den Ruh İkizim Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü Selam millet sizden Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözlerini yazmanızı istiyorum şarkıyı bilenler haydi buraya !
  2. Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sevilen şarkıcı Ziynet Sali'nin hit şarkılarından biri olan alışkın Değiliz adlı şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm hayranlarıyla paylaşıyoruz. Bana bi şey olmaz deme Sanada dokunur ayrılık Söylemesi bile zor biliyorum ama aşkta alışkanlık Aklının kalbine zıt duruşu...
  3. Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba diyorum ve sizden Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözlerini rica ediyorum.
  4. Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözleri Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü Sevilen güzel şarkıcı Ziynet Sali'nin Ruh İkizim adlı şarkısının sözklerini bu yazımızda siz melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz. Bir derdim var sana hemen açılmam lazım Kalp ağrım çok sana hemen kavuşmam lazım Sabır taşı divane gönlüm beklemekle geçti ömrüm Aniden gel şaşırt...
  5. Ziynet Sali "Gelemiyorum Yanına" Şarkısının Sözleri (Sinan Akçıl)

Ziynet Sali "Gelemiyorum Yanına" Şarkısının Sözleri (Sinan Akçıl)

ziynet sali gelemiyorum yanına, gelemiyorum yanına sözleri, sinan akçıl gelemiyorum yanına Sevgili melekler, son dönemde yıldızı parlayan başarılı müzisyen Sinan Akçıl'ın söz ve müziğini yaptığı, Ziynet Sali'nin seslendirdiği beğeni toplayan şarkı "Gelemiyorum Yanına" sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Herseyi kenara birak bu gunlerde, aklin bir tek bu sevginde.. kalbini...

Sayfayı Paylaş