gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba diyorum ve sizden Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözlerini rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözü Selam millet sizden Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözlerini yazmanızı istiyorum şarkıyı bilenler haydi buraya !
  2. Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sevilen şarkıcı Ziynet Sali'nin hit şarkılarından biri olan alışkın Değiliz adlı şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm hayranlarıyla paylaşıyoruz. Bana bi şey olmaz deme Sanada dokunur ayrılık Söylemesi bile zor biliyorum ama aşkta alışkanlık Aklının kalbine zıt duruşu...
  3. Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözleri Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü Sevilen güzel şarkıcı Ziynet Sali'nin Ruh İkizim adlı şarkısının sözklerini bu yazımızda siz melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz. Bir derdim var sana hemen açılmam lazım Kalp ağrım çok sana hemen kavuşmam lazım Sabır taşı divane gönlüm beklemekle geçti ömrüm Aniden gel şaşırt...
  4. Ziynet Sali 'den Ruh İkizim Şarkısının Sözleri

Ziynet Sali 'den Ruh İkizim Şarkısının Sözleri

Bu konu; ziynet sali ruh ikizim şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez 'e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ziynet Sali 'den Ruh İkizim şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Ziynet Sali Ruh İkizim Şarkı Sözleri Bir derdim var sana hemen açılmam lazım Kalp ağrım çok sana hemen kavuşmam lazım Sabır taşı...
  5. Ziynet Sali "Gelemiyorum Yanına" Şarkısının Sözleri (Sinan Akçıl)

Ziynet Sali "Gelemiyorum Yanına" Şarkısının Sözleri (Sinan Akçıl)

ziynet sali gelemiyorum yanına, gelemiyorum yanına sözleri, sinan akçıl gelemiyorum yanına Sevgili melekler, son dönemde yıldızı parlayan başarılı müzisyen Sinan Akçıl'ın söz ve müziğini yaptığı, Ziynet Sali'nin seslendirdiği beğeni toplayan şarkı "Gelemiyorum Yanına" sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Herseyi kenara birak bu gunlerde, aklin bir tek bu sevginde.. kalbini...

Sayfayı Paylaş