gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ziynet sali yunanistan'da bir ilke imza atıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

KÜLTÜR ELÇİSİ ZİYNET SALİ! [​IMG]

TARZI, DURUŞU VE YAPTIĞI MÜZİK ÇALIŞMALARI İLE HEM TÜRK HEM DE YUNAN HALKININ GÖNLÜNDE TAHT KURAN SANATÇIMIZ ZİYNET SALİ, BİR YILDIR ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞI YENİ ALBÜMÜNÜ İKİ AYRI CD OLARAK DİNLEYİCİ İLE BULUŞTURUYOR.

Yunan halkı tarafından çok sevilen ve verdiği son Yunanistan konserinde 25 bin kişi tarafından izlenen sanatçı, konserin ardından aldığı davetler üzerine Yunanistan’a sık sık giderek Atina ve Selanik’te yaptığı görüşmelerle, bir ilke imzasını attı.

Çalışmaları tamamlanan albümle İlk kez bir Türk sanatçısı,Türk eserleri ve soundu ile Yunancaya çevrilmiş şarkıları seslendirmiş ve Yunanistan pazarına sunmuş olacak...

Hem Türkiye hem de Yunanistan’da çok ses getirecek olan Sali’nin dördüncü albümünde, Sezen Aksu'nun Beş Çayı isimli yepyeni bir şarkısı ile Sinan Akçıl'a ait 5 eser ve Yunanistan’ın ünlü beste ve söz yazarlarından Sofi Pappa’nın da eserleri yer alıyor.

Ziynet sali yunanistan'da bir ilke imza atıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes Evine - Ziynet Sali

Herkes Evine - Ziynet Sali

Herkes Evine - Ziynet Sali DMC - 2008 Ziynet Sali 2 Cd’li albümü ile sevenleriyle buluşuyor... Türkiye için Türkçe, Yunanistan için Yunanca albüm... Tarzı, duruşu ve yaptığı müzik çalışmaları ile hem Türk hem de Yunan halkının gönlünde taht kuran Ziynet Sali, bir yıldır üzerinde çalıştığı yeni albümünü iki ayrı CD olarak dinleyici ile buluşturuyor. Yunanlılar tarafından da çok...
  2. Ziynet Sali Resmileri

Ziynet Sali Resmileri

ziynet sali ayak ziynet sali ayakları ayaklar salinin ayakları
  3. Ziynet sali _rüya

Ziynet sali _rüya

Gerçektende çok güzel bi şarkıı:) Benim sevgim göklere sığmadı Yerde de kalmadı Korudum hep dua ettim Benim başka bir ricam olmadı Sadece sev beni Her gece gördüğüm o rüya gerçek olsa Yanıma koşa koşa gelsen Geceyi yedi güne bölsen Elini tuta tuta ölsem Bizi kaybettmem Beni dünyada başka hiç bir şey Böyle mutlu etmez Yazık kalbim bir daha atmadı Aşkıda tatmadı Ya da ben itiraz ettim...
  4. Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Ziynet Sali - Bize Yeter 2010

Seksi ve güzel sanatçılardan Ziynet Sali yepyeni single albümüyle sevenleriyle buluştu.Remix albüm çıkaran Ziynet Sali "Bize Yeter"adını verdiği albümüyle ilgili genel bilgilere geçiyorum. Albüm İçeriği 1. Bize Yeter 2. Ozan Doğulu Club Remix Radyo Edit 3. Bize Yeter (Akustik) 4. Ozan Doğulu Club Remix
  5. Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü

Ziynet Sali Alışkın Değiliz Sözü Ziynet Sali Alışkın Değiliz Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sevilen şarkıcı Ziynet Sali'nin hit şarkılarından biri olan alışkın Değiliz adlı şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm hayranlarıyla paylaşıyoruz. Bana bi şey olmaz deme Sanada dokunur ayrılık Söylemesi bile zor biliyorum ama aşkta alışkanlık Aklının kalbine zıt duruşu...

Sayfayı Paylaş