gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ziynet sali'den 5 çayına davet!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ZİYNET SALİ, BİR YILDIR ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞI YENİ ALBÜMÜNÜ İKİ AYRI CD HALİNDE DİNLEYİCİYLE BULUŞTURACAK.

Sali'nin dördüncü albümünde, Sezen Aksu'nun 'Beş Çayı' isimli yeni bir şarkısı ile Sinan Akçıl'a ait 5 eser ve Yunanistan'ın ünlü beste ve söz yazarlarından Sofi Pappa'nın da eserleri yer alıyor. Albüm Şeker Bayramı sonrası DMC etiketiyle aynı anda Türkiye ve Yunanistan'da satışa sunulacak.

Son düzenleme: 26 Eylül 2008
Ziynet sali'den 5 çayına davet! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davet:

Davet:

Madde 103 - (Değişik madde: 09/11/1988 - 3494/12 md.) Tutanak tutulurken alacaklı, borçlu veya namlarına Tebligat Kanunu hükümlerine göre tebellüğe yetkili kimse bulunmazsa, bulunmayan alacaklı veya borçlu üç gün içinde tutanağı tetkik ve diyeceği varsa söylemesi için icra dairesine davet olunur. Kanunen ilavesi gereken müddetler mahfuzdur. Haciz sırasında borçlu veya alacaklı adına Tebligat...
  2. Ziynet Sali'den üçüncü klip

Ziynet Sali'den üçüncü klip

Yaptığı “Herkes Evine” adlı başarılı albümü ile zirveye çıkan Ziynet Sali, kısa sürede albümün 3. klibini “Hava Hoş”a çekti. “Herkes Evine” ve “Beş Çayı”ndan sonra, 2009 yazına damgasını vuracak olan “Hava Hoş”un söz ve müziği Ersay Üner’e, aranjesi ise Erhan Bayrak’a ait. Klip yönetmenliğini, Sali’nin vazgeçemediği ve diğer iki klibini de izleyici ile buluşturan Murat Küçük yaptı. “Hava...
  3. Davet...!!!

Davet...!!!

Yuvam ol istemiştim. Evim, ocağım… Memleketim… Gurbette dağılan parçalarımı sende tamam etmeye niyetlenmiştim. İçimdeki o boşluk hissini silersin, beni bir edersin diye düşlemiştim. Gözlerinden gayrısı değmesin istemiştim bende mahrem ne varsa. Ellerini tutup bir yola çıkmaya kararlı, beklemeye sabırlı ve sana inançlıydım. Aşıktım! Gel demek istiyordum sana. O tenha ve serin kapı...
  4. Ziynet Sali'den Demet Akalın'a Cevap Geldi!

Ziynet Sali'den Demet Akalın'a Cevap Geldi!

demet akalın, ziynet sali, polemiği, kaavgası, ağız dalaşı, neler dediler, ile ilgili bilgiler burada melekler Demet Akalın'ın Ziynet Sali'yle olan ÇİRKİN AĞIZ DALAŞIndan haberiniz vardır melekler!.. En son Demet te kalan laf düellosuna cevap Ziynet Sali'den geldi; "Adım Arzu değil Ziynet. Ama Arzu da olabilirdi. Bunun gururla taşırdım. Bu ayıp tüm Arzu'lara yapıldı!" dedi.....
  5. Cildiniz İçin 5 Farklı Çay Maskesi!

Cildiniz İçin 5 Farklı Çay Maskesi!

cilt maskesi, çaylı maske, çay maskesi Sevgili melekler, cilt bakımınız için fazla para harcamadan evinizde bulabileceğiniz malzemelerle birşeyşler yapmak istiyorsanız bu konu tam size göre! Pek çoğumuzun içmekten haz aldığı ve tiryakisi olduğu çayla süper çay maskeleri yapmanız mümkün. Antioksidan açısından zengin olan ve cildib su ihtiyacını uzun süre karşılayabilen çay yüzümüz için de son...

Sayfayı Paylaş