gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Zoe Jevels Yüzükler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Zoe Jewels , rengarenk orjinal Swarovski taşların büyüsüyle, eşsiz özgün tasarımları birleştirerek, Gümüş takı sektöründeki önemli bir boşluğu doldurmak amacıyla 2008 yılında ortaya çılmıştır. Geniş renk yelpazesi, üstün ürün kalitesi ve baş döndüren çekici tasarımlarıyla her yaştan insanı büyüleyen ZOE JEWELS ürünleri zerafet, şıklık ve farklılık arayanlar için eşsiz bir ödüldür. [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bunun aynısından var bende :seker: :D

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bayildim bunlara ben

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi çok hoş ya emeğine sağlık

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bayıldım bunlardan vardı bende ::D

Zoe Jevels Yüzükler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzük...

Yüzük...

:hhh:
  2. Harika Yüzükler

Harika Yüzükler

harika yüzükler Kalbimizdeki yerleri degismez... Zor begenen biri olarak bu modellerin coooook harika oldugunu dusunuyorum.. Butun meleklerim begenir benimle ayni fikirlde olduklarini biliyorum ama acaba hangisi zevklerine daha yakin.. Hosumuza gideni secelim hadi.. Kimisi mor taslarla suslenmis kimisi buz mavili bazilari siyah tasli tasarimlari farkli ve goz alici yuzuklere buyrun hep...
  3. 2012 Rachel Zoe Koleksiyonu

2012 Rachel Zoe Koleksiyonu

rachel zoe, koleksiyonu, resimleri, 2012, modası, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu koleksiyonda 70'li yılların esintileri çok fazla hissediliyor.Özellikle pantolonlarda kullanılan aşırı bol paçalar ve elbise kesimleri bizi o yıllara ***ürüyor. Genelde desensiz kumaşların tercih edildiği koleksiyon,rahatlığıyla dikkat çekiyor. Şimdi sizi Rachel Zoe 2012 'den...
  4. Rachel Zoe 2015 Resort Koleksiyonu

Rachel Zoe 2015 Resort Koleksiyonu

rachel zoe 2015, 2015 rachel zoe, rachel zoe koleksiyon 2015 Sevgili melekler, modacılar sürekli çalışıyorlar. Nitekim 2015 koleksiyonları da hazır oldu bile. Bunlardan biri olan Rachel Zoe Resort 2015 koleksiyonunda takım elbise kumaşları ve rahat elbiseler, etekler göze çarpıyor. Kentsel modern giyim tarzının yansıtıldığı koleksiyonda mini şortlu takımlar ve büyük yan cepli elbiselere de...

Sayfayı Paylaş