gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

zombiyle diyalog

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

+rıfatcığım şekeri uzatırmısın -roaaaar +eşhedü.. [​IMG]

+rıfat abi senin bu halini hiç iyi görmedim
    -niye ki
    +benim beynimi yiyosunda ondan dediydim
    -aman be sendede beyin yokmuş ki :sinir:
    - :hmm:

- abi peki bu diyaloglar gercekten yasanmis olmali mi?
    - yok be guzelim maksat diyalog ile sonlandiralim dimi yane
    - e tabi haliyle

- ne okuyosun genc ?
    - kitap
    - adı ne ?
    (kitabın kapağı çevrilerek gösterilir)
    - ne var icinde teoriler mi var ?
    - hayır zombiler var roaaaarr

zevzek.com

zombiyle diyalog konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gobek diyaloglari

gobek diyaloglari

bu ne göbek ?? - göbek değil bu sarkan göğüs kaslarım.. - bu ne göbek ?? - göbek deme olm, kırılıyo. macit onun adı. - bu ne göbek ?? - sorma ya, göbek kemiklerim fazla iri de... - bu ne göbek ??ekikikiki.. - hıyarın iyisi gölgede yetişir !!!! - bu ne göbek ?? - tarlanin tezeklisi, mendilin ipeklisi, sarilinca tat verir, erkegin gobeklisi... - bu ne göbek ?? - ee naparsin buyuk balik...
  2. market diyalogları

market diyalogları

market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba? -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler. -tamam. -bu domatesler yemeklik mi? -hayır içmeklik. -hönk!?!! -üzümün kilosu kaça? -taneyle satılıyo abla onlar. -hınk!!? -bunun fiyat etiketi yok? -koysaydık almazdın ki! -bu neli?...
  3. PhotoShop'da Filmlerdeki Gibi Zombi Yaratın

PhotoShop'da Filmlerdeki Gibi Zombi Yaratın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ada: Zombilerin Düğünü

Ada: Zombilerin Düğünü

Korku filmi sevenler için çok yakında vizyona girecek olan yerli korku vizyon filmi olan Ada:zombilerin düğünü filmini kaçırmayın derim Bana kalırsa korku filmi olarak yerli filmleri yetersiz buluyorum filmin fragmanını ben seyrettim fena filme benzemiyor korku dedik ama arada ufak tefek espiriler bence filme renk katacak en azından koltuğa korkudan yapışıp kalmıyorsunuz film boyunca arada...
  5. Küçükler için zombi oyunu

Küçükler için zombi oyunu

Arkadaşlar ben küçük çocukların kanlı oyunlar oynamasına karşıyım. Buna zombi oyunları da dahil. Ancak bir oyun varki kan yerine altınlar çıkıyor zombilerden bu şekilde puanda toplanıyor. Zombili Yol oyunu... Eğer sizinde kanlı olmayan oyun önerileriniz varsa lütfen paylaşın ki küçük kardeşlerimizin daha fazla psikolojileri bozulmasın. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş