gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Zor Bir İşle Karşılaşınca Okunan Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

zor işlerde okunacak dua mühim işlerin halli için dua zor işlerin halli için zorda kalınca okunacak en çok okunan dualar Zor Bir İşle Karşılaşınca Okunan Dua

"Yâ Bedi" ismini "Yâ bedîü's-semâvati ve'l-arz" şeklinde okusa Allahü teala hazretleri onun o zor işini halleder.

[SIZE=-1]Bir kimsenin önemli ve mühim bir işi olursa onun hallini bilemezse akşam ve yatsı namazı arasında "Yâ Reşîd" ismini 1000 kere okursa o işinin görülmesi kendisine kolay ve onun içi aydınlık olur. [/SIZE][SIZE=-1](7)[/SIZE]

Zor Bir İşle Karşılaşınca Okunan Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zor durumdakiler için güzel bir dua

zor durumdakiler için güzel bir dua

allahümme ya latif batılname aşerat duası batılname nedir duası forumdaki sıkıntılı kardeşlerim için inşallah faydalı olur sihri batıl(batılname) kitabının 138. sayfasında mevcuttur arapça vw türkçe metinlerde farklılıklar vardı inşallah elimden geldiğince düzelttim eğer bir yanlışlık olmuşsa bilen kardeşlerimiz düzeltsin formül şudur Sıkıntılı olduğun zaman ve kurtulamadığın zaman bu duayı...
  2. Namazda Okunan Dualar

Namazda Okunan Dualar

Namazda hangi dualar okunuyor melekler yardımcı olurmusunuz?
  3. namazda okunan dualar sırasıyla

namazda okunan dualar sırasıyla

arkadaşalr hepinize hayırlı günler olsun namazda okunan dualar sırasıyla bilgi verirmisiniz
  4. Sabah Namazında Okunan Dualar

Sabah Namazında Okunan Dualar

Sabah Namazında Okunan Dualar hangi dualardır lütfen yardımcı olun bana Sabah Namazında Okunan Duaları yazın.
  5. Tehlike İle Karşılaşınca Okunacak Dua

Tehlike İle Karşılaşınca Okunacak Dua

Tehlike İle Karşılaşınca Okunacak Dua hangi dua arkadaşlar lütfen bu konuda yardımcı olun ve o duayı yazın bana

Sayfayı Paylaş