gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ZOR ERKEKLERLE başa çıkmanın yolları

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

oğlak erkeğine nasıl davranmalı akrep erkeğine nasıl davranmalı erkeklere davranılmalı erkeklere zor erkeklerle başa çıkmanın yolları Bir elin parmakları nasıl birbirinden farklıysa, erkekler de birbirine pek benzemez. Bazıları bağımlılık yaratır, bazılarından da kaçılır! KISKANÇ
    Bu adam sizi el üstünde tutuyor. Her gün ne kadar güzel olduğunuzu, sizi ne kadar çok sevdiğini söylüyor. Ona göre en iyisi; sizi pamuklara sarıp altından bir kafese koymak. Telefonda bir erkek sesi, bir sms ya da bir partide birazcık fazla muhabbet ettiğiniz herhangi bir karşı cins sinirlerini ayağa kaldırmaya yetiyor.

* NEDEN BÖYLE?: İkili ilişkiler söz konusu olduğu zaman kendine güveni olmayan bir adamla karşı karşıyasınız. Bilinmeyen bir sebepten dolayı kendisini sevilmeye layık bulmuyor!

* NASIL DAVRANMALI?: Ona karşı açık olmalısınz. Bir şeyler saklamaya başladığınız andan itibaren kaybedersiniz. Çünkü bu şekilde onun güvensizliğini haklı çıkarmış olursunuz. İş yemeğinizde erkekler olduğunu da anlatın. Bir erkekle sohbet ederken onun kıskanç bakışlarını umursamayın. Ondan bir şey saklamanız gerekmediğini çünkü onu sevdiğinizi söyleyin. Bu şekilde topu ona atmış olursunuz, kendi problemleriyle yüzleşmesi gerektiğini söyleyin.

İŞ BAĞIMLISI
    Sevgiliniz haftasonları bile işte. Buna alıştınız fakat boş zamanında da çok yorgun olduğu için televizyon karşısında uyukluyor.

* NEDEN BÖYLE?: İş bağımlısı insanlar kendilerini mesleki başarılarıyla özdeşleştirir. Erkekler için bu bir statü meselesidir. Boşta kaldıklarında kendilerini işe yaramaz, anlamsız ve mutsuz hissederler.

* NASIL DAVRANMALI?: Onu ikna etmeye çalışmak faydasız bir davranıştır. Onunla geçirdiğiniz kısıtlı zamanı, hoşuna gidecek aktiviteleri keşfetmeye çalışmak için kullanın. Sevgilinizin nasıl bir insan olduğuna göre; sandal kiralamak, piknik yapmak için onu razı edebilirsiniz. Eğer ona uygun bir aktivite bulduysanız, birlikte yapacağınız bir gün planlayın.

BAĞIMSIZ
    Birlikte çok güzel bir hafta sonu geçirdiniz. Bolca sohbet, cilveli oyunlar, şefkat gösterileri... Dr. Jekyll ve Bay Hyde sendromuna yakalanana kadar. "Çok fazla beklentin var, bu kadar üstüme gelme, bırak ben sana yaklaşayım" dedikten sonra çekip gidiyor. Sizin de başınızdan aşağı bir kova soğuk su döküüyor.

* NEDEN BÖYLE?: Bağlanma korkusu olan erkekler, bir kadına çok fazla güvenmemek gerektiğine inanmalarını gerektirecek deneyimler yaşamıştır.

* NASIL DAVRANMALI?: Onsuz da dışarıya çıkabileceğinizi fakat onunla olursa daha güzel olacağını düşündüğünüzü ona belirtin. Kendinize bir zaman sınırı koyun ve o zamana kadar sizinle gelip gelmeyeceğine karar veremezse, parti için kendinize eşlik edecek başka bir kavalye bulmaya söz verin. Sözünüze sadık kalın. Zamanla isteklerinizin, ayaklarına takılacak prangalar olmadığını fark edecektir. Bu şekilde size daha çok evet demeye başlayacaktır.

KAZANOVA
    Onunla bir davete katılmak stres demektir. Kadınların ondan bu kadar çok etkilenmesi hiç de şaşırtıcı değil. Ne de olsa yeryüzünün en çekici adamı! Ama o kabak çiçeği gibi açılırken siz yavaş yavaş solarsınız.

* NEDEN BÖYLE?: Bu adamın kendini değerli bulmayla ilgili bir sorunu var. Sürekli çevreden gelecek takdirle her istediği kadını elde edebileceğini kendine kanıtlamak istiyor.

* NASIL DAVRANMALI?: Kendinize bir kadın avcısı buldunuz ve böyle kalacaktır. Sınırların ne olması gerektiği konusunda onunla konuşmalısınız. Kazanovalar, "Birden fazla kadına aşık olunabilir", "İnsanın tek eşliliğe uygun olmadığını düşünüyorum" gibi sözlerin arkasına saklanır. Aldatılma halinde nasıl bir tavır takınacağınızı ona açıklayın.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

akrep burcu erkeği ömrümü yedi
    egosu bu kadar tavan bir adam daha görmedim, her konuda ben suçluyum
    artık kendimden şüphe etmeye başladım, geçenlerde doğum günü, farklı şehirlerdeyiz iş gereği, on beş tane beyaz gül yolladım (bu arada bana hiç çiçek almadı şimdiye kadar) tesadüf ya işten erken çıkmış o gün, öğretmen kedisi, bi şekilde okuldan haber almış çiçek var diye, işlerinden dolayı gidip alamamış.. hafta sonuna denk geldi, bende bi zaman ayarlayıp gidip alır diye düşündüm, cumartesi akşam öğrendim ki almamış, çok üzüldüm:( ve önemsesen bi şekilde alırdın dedim diye dünyayı bana zindan etti.. özrü kabahatinden büyük.. allah aşkına ömrümü çürüttü bu adam benim bi tavsiyesi olan varmı bu adam neden böyle, şimdiye kadar bana haklı olduğum halde hiç haklısın demedi ve hep üste çıkmaya çalıştı ve durumu öyle bir hale getiriyor ki ben nerdeyse (aman allahım ne kadar daincittim diye düşünmeye başlıyorum:)) bu adam teşhiş koyun lütfen...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

seninkinin teşhisi yok canım o doktorluk:)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bendede var aynısı boğacağım bigün artık.hep haklılık hep muhalefet.beni suçluyum pozisyonuna koyar gıcık

5. samira bayramova

samira bayramova Forum Okuru

Allah askina bunun dervasin bilen varsa desin

6. pismanlik

pismanlik Forum Okuru

Benim kocam meydanda hic birsey olamdigi halde aylarca kuser sarilirim operim altan almaya calisirim beni iter cekil der hayati bana zehir eetti soru sorarim cvp vermez bilmiyorum psikolojim berbat sizce daha ne yapabilirim

7. Sevesevil

Sevesevil Forum Okuru

Bence aynısını sende yap bunlar iyilikten anlamaz.Kendilerini kadın zannediyolar zzaarr..Brnim bildiğim erkek kadının gönlünü alır bu ne naz bu ne şımarıklık yaa..Dünya tersine döndü.. Ama biz yapıyoz çok iyi olmamak gerek..

ZOR ERKEKLERLE başa çıkmanın yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zor insanlarla başa çıkmanın yolları.

Zor insanlarla başa çıkmanın yolları.

zor insanlarla başa çıkmanın yolları zor insanlarla başa çıkma çıkma eğitimi kişilerle erkeklerle çıkmanın yolları İletişim kurmakta güçlük çeken insanları uzmanlar,"Zor İnsanlar" olarak adlandırılıyor. Zor insanlar, toplumdan topluma, kişiden kişiye göre farklı olarak tanımlansa da, temelde benzer davranışlar gösteriyorlar. Tüm zor insanların inatçı, hırslı ve kaprisli oldukları...
  2. İnatla Başa Çıkmanın Yolları

İnatla Başa Çıkmanın Yolları

inatla başa çıkmanın yolları evlilikte inatlaşma inatçı erkekler Çocuklarda inatlaşma her yaş döneminde görülür. Bağımsız birer birey olduklarının farkına varmaya başlamaları ve dünyayı keşfetme merakları bu inatlaşma sürecini tetikler. Çocuklar anne-babaları ve çevresindekiler ile ayırım yapmaksızın her zaman ve her konuda çatışmaya girebilirler. Çocuların bir inatlaşma nöbeti süresince fikir...
  3. Stresle başa çıkmanın yolları

Stresle başa çıkmanın yolları

Günümüzde gerek iş şartları gerek maddi sorunlar v.s gibi etkenlerden dolayı oluşan stres ne yazıkki birçok insanın başına gelen psikolojik bir olay.Sizlere stresle nasıl başa çıkılır stresle başa çıkmanın yollarıyla ilgili çok önemli ve işinize yaracak noktaları paylaşmak istiyorum stressiz günler dileğiyle buyrun arkadaşlar işte çok önemli noktalar Uzmanlar, sağlıklı bir yaşamın önündeki en...
  4. Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkmanın Yolları

Dengesiz Erkeklerle Başa Çıkmanın Yolları

zor erkeklerle başa çıkmanın yolları dengesiz erkekler dengesiz erkek erkekler neden dengesizdir huysuz erkek sendromu Hep kadınlar değişken olacak değil ya araştırmalar çoğu erkeğinde dengesiz git gel düşüncelere ve hareketlere sahip olduğunu ortaya çıkarmış.Eğer elinizde dengesiz bir erkek varsa sizlere bu tür erkekleri nasıl dengede tutarsınız ve dengesiz erkeği nasıl idare edersiniz...
  5. ayrılıkla başa çıkmanın yolları

ayrılıkla başa çıkmanın yolları

ayrılıkla başa çıkmanın yolları ayrılık acısından nasıl kurtulursunuz ayrılık krizlerini atlatmanın yolları Ayrıldığımızda önce kısa süreli bir şok yaşarız. Algılayamayız durumu ve ilk zamanlar şuursuz gibi hareket edebiliriz. Ayrılığı fark ettikçe kalbimiz acımaya başlar ve çok değişik hareketler sergileriz. Ayrılmış bir insanın kırılan kalbini hiçbir şey kolay kolay düzeltemez. Bu insan...

Sayfayı Paylaş