Zor Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

zor hamile kalanlar daha zor hamile kalan kadınlar ile ilgili bilgiler burada melekler. Kimi kadınlar en ufak bir dikkatsizlikte kolayca hamile kalabilirken, kimileri de ne yapsa hamile kalamazlar melekler. Bunun pek çok örneğini forumumuzda sürekli görüyoruz. Bu yüzden de gebe kalabilmek için pek çok yöntem peşinde koşuyorlar. Daha zor hamile kalan kadınlar bazı sağlık sorunları sebebiyle gebe kalamazlar. Bu makalemiz zor hamile kalanlar için, buyrun..

Anne adayının aşırı kilolu olması, adetlerinde düzensizlik olması, aşırı uzun veya ağrılı adetler görmesi, sivilce problemi, saç dökülmesi, adet düzensizliği gibi problemleri olması, diyabet hipertansiyon hastası olması, kalp damar sistemi hastalıkları taşıması veya lupus dediğimiz sistemik kollajen doku hastalıklarına sahip olması hamile kalmayı zorlaştıran faktörler arasındadır.

Erken tanı tedaviyi kolaylaştırır
    Bu konuda tereddüdü olan ya da kullandığı ilaçların sakıncaları olabileceğini düşünen anne adaylarının bir an önce hekime başvurarak jinekolojik kontrollerinin yaptırması gerçekten çok önemli. Onlarda 1 yıl beklemek gibi bir koşulumuz da yok. Ne kadar erken tanı sağlanabilirse o kadar başarılı tedaviler yapılabilecektir.

Hormonal düzensizliklerin düzene sokulabilmesi için birtakım medikal ilaç tedavileri, eğer jinekolojik bir problemi varsa miyom gibi, kist gibi rahatsızlıkların cerrahi yöntemlerle çözülmesi sağlanabilecektir.

Zor Hamile Kalanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko pko olup hamile kalanlar pko tedavisini nasıl oldunuz.hangi ilaçları kullandınız?:bebem:
  3. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  4. Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim
  5. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  6. ısı yöntemi hamile kalanlar

ısı yöntemiyle hamile kalan arkadaşlar daha açıklayıcı yorumlar yaparsanız sevinirim..
  7. yakı ile hamile kalanlar

selam arkadaslar yakı ile hamile kalanlanınız var mı bana yardımcı olurmusunuzzzzzzzzz meleklerim cevaplarınızı bekliyorum :gathering:
  8. duphastonla hamile kalanlar

merhaba ben doktorumu değiştirdim çünkü sürekli yumurtan çatladı diyodu aynı ay içinde ikinci doktora gittimki yumurtam falan çatlamamış ama inanmadım çünkü doktoruma çok güveniyodum sonra aedt olunca anladım ki doktor doğru sölüymuş adetimin beşinci günü yine gittim yeni doktoruma bana duphaston verdi küçük yumurtalarda gitsdin rahim temizlensin diye şimdi buay duphaston kullanıcam sonra...
  9. Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

kizlar yepyeni bir forum aciyorum.. ve yumurtlama gununde degilde yumurtlama gununden sonra hamile kalanlar varsa hikayelerini paylasmalarini cok isteriz... insallah actigim bu yeni forum butun melekelere sans ve ugur getirsin:dilektut:. ve Allah kucuk meleklerimizi bizlere armagan etsin insallah..:ebebek:
  10. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. zor hamile kalanlar

,
  2. yakı ile hamile kalanlar

,
  3. zor gebe kalanlar