zor işler bunlar azizim :)

bur_çak

Aktif Üye
Üye
zor işler bunlar azizim :)
gene beeeeeen :D ve yine konu saçlarım :D deneme tahtasına döndüm yeminle şimdide duydum ki ısırgan otlu suyla yıkarsam saçlar düzelir sağlıklı olur kalınlaşır, bide her gün haşlanmış 1 yumurta ve 1 bardak süt ye iç denildi bunu akrabam söyledi ama şimdi geleyim sorularıma : 1) bu ısırgan otunu kaynamış suya mı atıcam yoksa soğuk suyun içine atıp ısırganı kaynatıcak mıyım? 2) tüylenme yapar mı? 3) şampuanlayıp durulayıp suyu kafama döküp masaj yapıp üstüne bi daha durulama yapıcak mıyım? 4) bir döküşte ne kadar dökücem miktarı nedir? kimisinin saçları kazık gibi olmuş çünkü 5) kavanoza koyup bekletsem banyoda mesela kalan suyu bozulur mu? 6) ısırgan otlu suyu ne kadar bekleticem ne zaman saçlarımı kurutucam çünkü bende sinüzit var 7) saçları gürleştirir mi (aslında ne yok ki :D) 8) evet yettim artık sorularım bu kadar :D herkese tişikkirler şimdiden :)

1) yinemi seeeeeennn :D:D
2) istedigim sorudan baslayabilirmiyim
3) senin saç problemin bence bitmez
4) bi uzmana danissan olmami
5) kisiden kisiye degisir isirgan otunun etkisi
6) cidden deneme tahtasi oldun
7) suan saclarinin halini merak ediyorum
8) hadi kolay gele :tik:

1) yinemi seeeeeennn :D:D
2) istedigim sorudan baslayabilirmiyim
3) senin saç problemin bence bitmez
4) bi uzmana danissan olmami
5) kisiden kisiye degisir isirgan otunun etkisi
6) cidden deneme tahtasi oldun
7) suan saclarinin halini merak ediyorum
8) hadi kolay gele :tik:

bence de bitmez ama insan bekliyo işte umut dünyası :D içten beslenmiyo çünkü benim tırnaklarım da kırılır soyulur yine kaldık mı arı sütü polen bal 3lüsüne ve vitamin haplarına :D kansızlık çıkmamıştı demirim de eksik değildi geçen sene ya da önceki seneki değerlerime göre tabi :D bu saç niye böyle eziyet ediyi bana anlamadı ben düzleştirmiyomda maşa zaten ayda yılda bir pofffffff kara bahtım kör talihim kalıncacık kalıncacık saçlara ne zaman ulaşacağım ben Tanrııııııııııım görüyo musun kaderin bana ettiği oyunları :D

bencede bende kuzuya katılıyorum ısırgan tüylenme yapmaz bence

abla geçtim tüylenmeyi zaten bacağımdakiler gelmiyo pantolon giyiyom kaç gündür onca etek dolap bekliyo, şu körolmayasıca saçıma iyi gelsin başka ihsan istemem gerçekten bi gıdım bari iyi gelsin azıcık ucundan birazcık iyi gelsin afakanlar basıyo artık :D

Geri