gebe
  1. tuana taha

tuana taha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zor karar

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında tuana taha tarafından paylaşıldı.

Hayatımın en zor kararrı idi 9 seneden sonra bir evlat daha doğurmak.İlk 4 ayım inanılmaz zor geçti.Daha sonraları daha iyiydim fakat rahat bir hamilelik yaşamak isterdim.İlk hamileliğimde pek iyi geçmedi buda.Ama olsun şimdi şunu daha iyi anlıyorumki kimsenin kimseye faydası yok malesef.Herkez iyi gün dostu.Biliyorum ki bir gün onlarda bana muhtaç olacak işte o zaman görüşücez:shootout:

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ah canım ya bende çok geçirdim 9 aya kadar bulantı kusma olur mu ya bende oldu valla 2. düşürsem ilerde yine bunları yaşarım diye korkuyorum insan yataktan kalkamıyor bizim ilk evimizde bir karanlık oda vardı ben oraya gidip yatıyordum gözümü bile açamıyordum bende yalnızdım sadece eşim vardı yanımda bazen seni çok iyi anlıyorum birileri gelecek diye kapılara bakardım bende kapıyı açan olmazdı neyse bak geçti o günler allah büyük canım...

3. caylak

caylak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ya hamileliginde en çok eşin ve çevrenden destek bekler ve bu zor dönemi onlar ile atlatırsın sanırım senin zor döenlerini iki kat yaşamışsın

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ınsan bu donemde hem ılgı beklıyor hem de destek....bende suan onu yasıyorum esımın aıles tarafından aranmak sormak ılgılenmek ınsanın beklentılerı oluyor ama olmayınca da olmuyor......en onemlısı eş tabıkı......eşlerımız yanımızda oldugu surece bız herzaman bu donemı atlatırız dıye dusunuyroum....

5. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    insan zor günlerinde zaten kimin dost ki,im dusman oldunu anliyor

Zor karar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kararlar kibrittir..

kararlar kibrittir..

Adamin biri bilge bir kral olmakla un salmis olan kralin yanina gider. Krala sunu sorar 'Efendim soyleyin bana hayatta ozgurluk var midir? 'Kral 'Elbette' der,'Kac bacagin var senin? 'Adam soruya sasirarak 'Iki efendim' der. Kral 'Pekala, tek bacaginin ustunde durabilir misin? ''Elbette' diye cevap verir adam. Kral 'O halde hangi bacagin ustunde duracagina karar ver'. Adam biraz dusunur ve...
  2. Hiç Zor Degil,Karar Vermek.

Hiç Zor Degil,Karar Vermek.

karar vermek neden önemlidir Dora Albert - Your Life – ”Esim askerligini yaparken basladıgım ise devam edecek miyim?”, ”simdi çocuk sahibi olayım mı, yoksa maddi durumumuz düzelinceye dek bekleyeyim mi?”, ”Bosanma oranlarındaki artısın tüm evlenmelerin bir kumar oldugunu gösterdigi bir zamanda evlenmem dogru olur mu?” İste bunlar günümüzde kadınların karsılastıgı temel sorunların...
  3. NeMeSiS'ten "Zor Karar" Film Eleştirisi

NeMeSiS'ten "Zor Karar" Film Eleştirisi

film eleştiri örnekleri film eleştiri örneği eleştirisi örneği resim eleştirisi örnekleri sinema ZOR KARAR (BANGKOK DANGEREOUS) Nicolas Cage Geçen hafta Armada'da sinemaya gidelim dedik. Aslında istediğimiz film Max Payne idi lakin Armada'da gösterimde değildi. Güzel bir park yeri bulmuş olmanın ve bir daha aynı keşmekeşi yaşamak istememenin verdiği dürtüyle (Armada'dan çık Cepa'ya git işin...
  4. Karar Veremiyorummm

Karar Veremiyorummm

en iyi bebek arabası hangisi stokke bebek arabası stokke türkiye Bu uc renk arasinda kararsiz kaldim kizlar..Sizce hangisi guzel?
  5. koruma kararı

koruma kararı

merhaba ben 2 aylık evliyim evliliğimin 1. ayında eşimden şiddet görmem, eşimin beni zorla yanında tutması ve tehdit gerekçeleriyle eşim hakkında suç duyurusunda bbulundum ve o tarihten sonra ayrı yaşamaya başladık .ben şikayet dilekçemden 2 gün sonra pişman olup şikayetimi geri çekmek istedim ancak şikayette bulunduğum savcılık dilekçeyi merkeze gönderdiğini söyledi ve ben dilekçe yazıp...

Sayfayı Paylaş