gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Zor olan benim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Düğümlendim..
    Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle, yeni düğümler oluşuyor adeta..! hiç çözülmeyecekmişçesine..

Bu kez her şey daha zor...

Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana..

Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum...

Bir daha düşersem, kalkamayacağım ayağa, hissediyorum. Belki uzatacaksın elini ama, bu kez ben tutamayacağım, biliyorum...

Gözümün bebeğinde, yüreğimin en saklı yerindesin sen.
    Kimselere göstermiyorum seni...,
    hatta bazen kendimden bile gizliyorum.

Varsın aklım sensiz bilsin yüreğimi...

Yokluğun içimi acıtıyor.
    Buna rağmen kal istiyorum,
    içimde bir yerlerde..

Sanki seni çıkarıp atarsam tamamen kaybolacakmış gibi geliyor sana dair ne varsa..

Sana ait olan izler silinip yok olacakmış gibi, senli kelimeler yazamayacakmış gibi kalemim bir daha..

Her tutunmaya kalktığımda sana, dipsiz kuyulara çekiliyor ruhum. Çıkmaya çabalarken gücüm tükeniyor gitgide.
    Bir gün temelli bitecek, fark ediyorum..

Tüm şarkılarım, tutsak olup sensizliğe, çığlığa dönüşüyorlar içimde. Yüreğimle bağırıyorum, sen duymuyorsun, sen bilmiyorsun..

Bir zamanlar gecelerimi aydınlatan gözlerin, şimdi karanlığa çağırıyorlar beni. Kapatıp gözlerimi, düşlerimde buluyorum seni. Açtığımda yine gidiyorsun. Ve ben yine karanlıklara uyanıyorum. Üşüyorum...

Beni üşüten ne ayazları kışın, ne de yalnızlığım. Yokluğun üşütüyor beni, bir yandan yakarken yüreğimi..

Göremezsem gözlerini, hiç aydınlanmayacak günlerim..
    Tutamazsam ellerini, hiç ısınmayacak yüreğim...

Ne Derler Bilirsin,
    insan hep kendi için iyi olanı yapmaz....
    Benim için ne kadar kötü olabilirsin ki
    Hayat gözlerinde son bulurken
    iyi yanım sen kalıcaksın

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zor olan benim
    süperdı canım teşekkurler..
    iyi yanım sen kalıcaksın

Zor olan benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zor Olan Sevmek

Zor Olan Sevmek

Anladım artık gitmem diyorsun Seni çok seviyorum üzmem diyorsun Sen bunu bana hep yapıyorsun Her defasında yine beni üzüyorsun Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek Sevdiğini anla artık büyüdün bebek Masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek Gitmesi kolay olur,zor olan sevmek
  2. Doğru Olan Zordur

Doğru Olan Zordur

(Ceza) Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine yetmez dünya toz pembe kimi gelene ölmeyecek gibi yaşamını sürene alnı ak sırtı pek karnı tok şükretmek lüksü aramamak zor gelir masum hayaleri karalamamak yasaklanan kapıları aralamamak düşen gençlik art niyet arayamamak aradığı zaman hiç dost bulamamak iyi günde ve zor günde aranmak zor günde insana yaranmak açılan yaraları kapatarak...
  3. Nalan - Zor Olan Sevmek

Nalan - Zor Olan Sevmek

anladım artık gitmem diyorsun seni çok seviyorum üzmem diyorsun sen bunu bana hep yapıyorsun her defasında yine beni üzüyorsun kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek sevdiğini anla artık büyüdün bebek masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek gitmesi kolay olur,zor olan sevmek
  4. Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Geride Kalmakmış Zor Olan...

Geride Kalmakmış Zor Olan...

Geride kalmakmış zor olan. Giden otobüsün soğuk camına başını yaslayıp,gözyaşlarını akıtmak değil... Gidenin ardından ağlayarak el sallamakmış zor olan.... Zor olan geleceğin getireceği kaygılarla sıkışan bir yüreği taşımak değilmiş,göğüs kafesinin altında... Hasretin ateşiyle yanan bir yüreği gözyaşlarının vuslat masalıyla avutmaya çalışmakmış zor olan... Gittiğin yerin en tenha...

Sayfayı Paylaş