gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zor Olan Sevmek

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anladım artık gitmem diyorsun Seni çok seviyorum üzmem diyorsun Sen bunu bana hep yapıyorsun
    Her defasında yine beni üzüyorsun

Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek
    Sevdiğini anla artık büyüdün bebek
    Masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek
    Gitmesi kolay olur,zor olan sevmek

Zor Olan Sevmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğru Olan Zordur

Doğru Olan Zordur

(Ceza) Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine yetmez dünya toz pembe kimi gelene ölmeyecek gibi yaşamını sürene alnı ak sırtı pek karnı tok şükretmek lüksü aramamak zor gelir masum hayaleri karalamamak yasaklanan kapıları aralamamak düşen gençlik art niyet arayamamak aradığı zaman hiç dost bulamamak iyi günde ve zor günde aranmak zor günde insana yaranmak açılan yaraları kapatarak...
  2. Nalan - Zor Olan Sevmek

Nalan - Zor Olan Sevmek

anladım artık gitmem diyorsun seni çok seviyorum üzmem diyorsun sen bunu bana hep yapıyorsun her defasında yine beni üzüyorsun kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek sevdiğini anla artık büyüdün bebek masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek gitmesi kolay olur,zor olan sevmek
  3. Zor olan benim

Zor olan benim

Düğümlendim.. Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle, yeni düğümler oluşuyor adeta..! hiç çözülmeyecekmişçesine.. Bu kez her şey daha zor... Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana.. Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum... Bir daha düşersem, kalkamayacağım ayağa, hissediyorum. Belki uzatacaksın elini ama, bu kez ben tutamayacağım, biliyorum......
  4. Geride Kalmakmış Zor Olan...

Geride Kalmakmış Zor Olan...

Geride kalmakmış zor olan. Giden otobüsün soğuk camına başını yaslayıp,gözyaşlarını akıtmak değil... Gidenin ardından ağlayarak el sallamakmış zor olan.... Zor olan geleceğin getireceği kaygılarla sıkışan bir yüreği taşımak değilmiş,göğüs kafesinin altında... Hasretin ateşiyle yanan bir yüreği gözyaşlarının vuslat masalıyla avutmaya çalışmakmış zor olan... Gittiğin yerin en tenha...
  5. Seni Sevmek Zor İşmiş

Seni Sevmek Zor İşmiş

sevmek zor iştir Seni Sevmek Zor İşmiş Sen hiç dudağımda ıslık Dilimde şarkı Yüzümde tebessüm olmadın Hep içimi yakan ateş Bunaltan cevapsız sualler Bir can sıkıntısı Bir yürek sancısı Hatta odamın buğulu camına yapışan Serseri bir damla oldun Ne içimi ısıtan samimi bir bakış Ne de hislerimi mutluluk rüzgarı oldun Evet seni sevmek zor işmiş Seni sevmeden önce mutluydum Ama...

Sayfayı Paylaş