gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Zoraki Koca Galeri

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    özlem yılmazla tnıstım dizinin koliğidim..

Zoraki Koca Galeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zoraki Koca Giderim bu diyardan resimli klip

Zoraki Koca Giderim bu diyardan resimli klip

zoraki koca giderim bu diyardan seyar taner seyartaner zoraki koca giderim bu diyardan resimli klip http://www.youtube.com/watch?v=GAgRUL85VRg Kemal, Ömer’i adam edebilecek mi? Zengin playboy seyyar satıcı oluyor! Başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Seray Gözler, Cihat Tamer, Zerrin Sümer ve Alican Yücesoy’un paylaştığı, Ümit...
  2. Gana

Gana

Gana Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da Fildişi Sahili ile Togo arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 8 00 Kuzey enlemi, 2 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Batı Afrika Yüzölçümü: toplam: 238,540 km² Sınırları: toplam: 2,093 km sınır komşuları: Burkina Faso 548 km, Fildişi Sahili 668 km, Togo 877 km Sahil şeridi: 539 km İklim: Tropikal iklim. Sıcaklık yıl içinde 26 ve 32 derece...
  3. galeri

galeri

Kişiyi yepyeni günler, ilginç, değişik olaylar beklemektedir.
  4. Burak Özçivit/ZOraki Koca -Ömer- Resimleri

Burak Özçivit/ZOraki Koca -Ömer- Resimleri

burak özcivit kilo burak özçivit zoraki koca özçivit kaç kilo kilosu
  5. zoraki aşk...

zoraki aşk...

Yazıya başlarken garip bi tebessüm aldı yüzümü buda heralde yazacağım yazıda onun adının gecmesınden olacaktır. heralde bunu söylerken bile duyduğum sevgiyi anlayabiliyosunuz. 17 temmuz 2005: ankaradayım ve amcamın evini istanbula getirmem gerkiyo. arkadaşım aradı -düğün var gelmek istermisin -neden olmasın burda sıkıldım zaten habire eşya taşıyorum ... gibi konuşmalar ve ardından düğün saati...

Sayfayı Paylaş