gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Zoraki Koca Giderim bu diyardan resimli klip

Konu, 'TV dizisi' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

zoraki koca giderim bu diyardan seyar taner seyartaner zoraki koca giderim bu diyardan resimli klip http://www.youtube.com/watch?v=GAgRUL85VRg
    Kemal, Ömer’i adam edebilecek mi?
    Zengin playboy seyyar satıcı oluyor!
    Başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Seray Gözler, Cihat Tamer, Zerrin Sümer ve Alican Yücesoy’un paylaştığı, Ümit Efekan’ın yönettiği sevilen dizi Zoraki Koca’nın bu bölümünde, Kemal oğlu Ömer’e hayata tutunma dersleri veriyor
    _______

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Zoraki Koca Giderim bu diyardan resimli klip
    Bu ndizide bitti, son bölümü hosuma gitmedi pek daha güzel yapabilirlerid sonunu, emegine saglik canim...

Zoraki Koca Giderim bu diyardan resimli klip konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu dünyadan gider olduk

Bu dünyadan gider olduk

Bu dünyadan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara, selam olsun Ecel büke belimizi Söyletmeye dilimizi Hasta iken halimizi Soranlara, selam olsun Tenim ortaya açıla Yakasız gömlek biçile Bizleri ılık su ile Yuyanlara, selam olsun Azrail alır canımız Kurur damarda kanımız Yıkayıp da kefenimiz Saranlara, selam olsun Veda ettik postumuza Gider olduk dostumuza Namaz...
  2. Zoraki Koca Galeri

Zoraki Koca Galeri

Burak Özçivit/ZOraki Koca -Ömer- Resimleri

burak özcivit kilo burak özçivit zoraki koca özçivit kaç kilo kilosu
  4. Sen Bu Şehirden Giderken

Sen Bu Şehirden Giderken

sen giderken bu şehirden ben bu şehirden giderken Bu gece herşeyden vazgeçtim Bu geceye karışırken kendimden geçtim Dertlerimi karanlığa emanet ettim Gözyaşlarımı gözlerime bana hapsettim Benim diğer yarımsın Artık yalnızsın Bu şehir sensiz düşman bana Sen benim karanlığımsın Senden geçmek kolay değil Zaman dar oldu Herşeyden kaçsamda Hayat zor oldu Sen giderken bu şehirde...

Sayfayı Paylaş