gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

zordur ELİF olmak..Elif olmak hep vurulmaktır..

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

elif olmak zordur elif olmak zordur
    Elif olmak zordur
    Çünkü elif olmak

Yuvarlak bir dünyada dik durmanın

Dik ve önde

Belki acıyla

Ama vazgeçmeden durmanın

Dünya ne kadar dönerse dönsün

Olduğu yerde kalmanın adıdır elif olmak

Kaç silah varsa elife çevrilir

Elif hep olduğu yerdedir

Silahlar patladığında ilk vurulan eliftir

Zordur elif olmak

Elif olmak hep vurulmaktır

Elif olmak yalnızca elif olmaktır

Ne B, ne T, ne S

Elif

Yalnızca elif

Elif demeden hiçbir şey denilemez

Ben elif dedim

Artık her şeyi söyleyebilirim

(alıntı)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    cok gusel şiirmiş el,if olmak ben olmak tek olmak herşeyin başıdır herşeyin nedenidir elif olmak adıma uyarlanmıs bır sıır daha buldum melekler tsk edrim...

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bende bi elifim.. geçenlerde ismim hakkında o kadar çok araştırma yaptım kı..ve mukemmel şeyler yazıyo elif isminde

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzelmis emegine saglik

zordur ELİF olmak..Elif olmak hep vurulmaktır.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişi Kuş Olmak Zor

Dişi Kuş Olmak Zor

DİŞİ KUŞ OLMAK ZOR Kadın olmak ne zor hiç düşündünüz mü? Kadın olmanın dayanılmaz ağırlığını bilmeyenler kadın olmak konusunda ahkam kesenler keşke bir gün bile olsa onların yerinde olabilselerdi. Doğuştan başlayalım. Eğer ilk çocuk kız olarak dünyaya gelmişseniz. Önce babanın daha sonra dede ve diğerlerinin ufak da olsa buruk bakışları ile karşıla bilirsiniz. Anne o her daim şefkat dolu...
  2. Elif Olmak

Elif Olmak

Dostum, “elif” olmayı dilemişim sanırım bir vakt-i seherde, bir cesaretle…. Zor(luğunu) bilmemişim o zamanlarda; dilemişim.. Yar’in huzurunda bir “elif” misali durabilmeyi dilemişim; Oysa şimdilerde dizlerimin bağı çözülür; diz çökerim.. Be’ye meylederim; “başlasın bu cümle artık!” derken yine “elif” misali kalıveririm bir bir’in huzurunda.. Yine zorlukla, yalnızca, yalınca… “Elif” olmak zor...
  3. gelin olmak  zor meslekkkkkk

gelin olmak zor meslekkkkkk

evvet melekler şimdi sölermisiniz bana neden yabancı diyardan gelen gelinler dişlanırrr bende bir yabancı gelin olark bunu sizlere sormak istiyormmmm...gelin olmak zaten zordurr ama geldiğiniz memleketin , evin yerine kültürüne adetine yabancıysanız ve özellikle benim gb doğuluysanız inanın dahada bi zorlaşiyorrr...
  4. Böyle olmak zorunda degildi

Böyle olmak zorunda degildi

Selam kızlar nerden başlasam nasıl anlatsam bilmiyorum. 3 gün önce tam 11 ay olmuştu.Ben bu kadar kısa sürebilecegini sanmıyordum, biliyordum kolay bir ilişki olmayacagını, bugüne de cok zor gelmiştik. Sevdigim insanla bir çok kez tartışmıştık, bana güvenmiyordu. Hayatıma girdi ve tüm her şey degişti, telefn numaram arkadaşlarım aile hayatım tüm her şey. Herkesten kıskanıyordu. Ufacık bir...
  5. elif

elif

Elif isminin anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş