Zorlanmadan bir haftada kilo verin

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında BabyPink tarafından paylaşıldı.

1. BabyPink

BabyPink Yeni Üye

leslie ile evde yürüyüş yürüyüşle kilo verilirmi ekmek yemeden kilo verilirmi leslie ile zayıflayanlar evde yürüyüş Merhaba Tombul meleklerim :) ee ne demişler yemeğin salçalısı kadının kalçalısı ama kimse fazlasını istemiyor.
    Öncelikle kesinlikle ve kesinle Zayıflama Haplarından Kullanmayan evet
    Muzice gibiler işe yarıyorlar ama bıraktığın anda öyle bir kilo alıyorsun ki ağzın açık kalır.

Evet kendimizi birşeylerden Kesmemiz Gerekiyor ama benim diyet listemde aç
    kalmak yok.
    Bir hafta uygulayın görüceksiniz.

Her sabah kalktığınızda hiç bir şey yemeden yarım litre su içtiğinizde
    hem metebolizmanızın hemen çalışmasını sağlıyor ve yemek yediniz anda daha çabuk sindiriyor. Hem gün boyun tok olmanızda yardım ediyor. Hemde Cildi güzelleştiriyor. Kahvaltıda ise sakın aç Kalmayın en önemli öğün kavaltıdır.
    Sadece Ufak iki değişiklik Yapın çayınıza şeker yerine Bal veya Recel Karıştırın Ve Ekmek Yerine Çok Tahıllı Kepekli ekmek Tüketin.
    Öğlen yemeğinde Fazla Hamur işinden Kaçınmalısınız.
    Akşam yemeğinde ise et yerine balık eti tercih edin.
    benim gibi balık kokusuna dayanamayan balık seymeyen biriyseniz.
    Kaya ve dip balıklarını tercih edin kemiksizler ve kokmuyorlar mayonezle bir harikalar
    Dikkat etmeniz gereş daha bu Önemli
    Masaya oturduğunuzda dik oturun ve karnınız çekik olsun bu yeterli kadar yemenizi sağlayacak. Fazla yerseniz doydugunuzu hissediceksiniz.
    Kendinize Şu Yarım litrelik Bardaklardan Alın güne en az 4 bardak su için,
    En az..
    ve sık sık tuvalete sıkın Bu sadece Hafif bir tempo araya spor katarsanız Haftada 5 kilo vereceğinize garanti veririm :)

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

Teşekkürler güzel paylaşım

3. nazlıkız

nazlıkız Yeni Üye

Teşekkürler paylaşımın için. denemek lazım ama spor yapmak çok zor benim için

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Tatlım teşekkürler

5. BabyPink

BabyPink Yeni Üye

Sanırım aynı sorunu çekiyoruz Bende hiç spor yapamıyorum.
    sadece ara, ara Ama sabah yürüyüşü insanı çok zinde tutuyor daha enerjik yaıyor tavsiye ederim :)

6. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye

:) çok güzel anlatılmış canım ya zayıfken bile insanın uygulayası geliyor:)

7. Şevvall

Şevvall Yeni Üye

güzel paylaşım ama kilolu bayanlar için pek işe yaramaz ama bi kaç kilo fazlası olanlara ideal

8. betül mendeş

betül mendeş Yeni Üye

cok teseekurler paylasım ıcın.deneyecegım

9. darkolive

darkolive Yeni Üye

Evet çok güzel bilgiler..amaa mayoneze takıldım kilo yapar yaaa..
    kızlar spor yapamıyorsanız evde yürüyüş yani leslie sensone ile yürüyüş cd si edinin ben yapmaya çalışıyorum 70 dakika falan sürüyor ve çok eğlenceli spor yaptığınızı anlamıyorsunuz ,kadın zaten çok cici..yaklaşık 8km yürümüş kadar kalori kaybediyormuşsun ve vücut sıkılaşıyor tavsiye ederim

10. DepreSy(onda)

DepreSy(onda) Yeni Üye

uyquLayacğmm kesinLkLee

11. vera85

vera85 Yeni Üye

zorlanmadan haftada bi kilo ne kadar inandırıcı????

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bu diyeti yapıp kilo veren varmı?

13. miss angel

miss angel Yeni Üye

teşekkürler paylşm için

14. orkide

orkide Aktif Üye

ya aslında su dışında bende bunu uyguluyorum çok az yiyorum ama öğun atlamıyorum ve sabah yürüyüşü yapıyorum ama çokta kilo vermiş değilim galinba bunyeden bunyeye değişior
    not: bende guatra vat bezler çalışmıyo o sebebtende klo veremiyorum şimdiye kadar 1 ayda 5 kg verebildim devam ama inş:D

15. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye

umarım:) emegine saglık

Zorlanmadan bir haftada kilo verin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Okinawa Diyeti ile Bir Haftada 2 Kilo Verin

okinawa diyeti okinava diyeti Biz de Okinawa sakinlerinin beslenme prensiplerine sayanarak size, 1200 kalorilik lezzetli ve hafif bir diyet hazırladık. Bu diyetin en önemli özelliği, kilo vermeyi en sağlıklı biçimde sağlaması. Yani, diğer diyetlerde olduğu gibi kilolarla birlikte sağlığınızı da kaybetmeniz gibi bir risk söz konusu değil! Kısacası “Okinawa diyeti1 sayesinde hem sağlıklı...
  2. Patates diyetiyle bir haftada 3 kilo verin

Patatesin hep şişmanlattığı söylenir. Kalorisinin yüksek olduğu düşünülür ve diyet listelerinden uzak tutulur. Oysa patates vücut için gerekli birçok mineral içeriyor. Bu nedenle beslenme programından çıkartılmaması gerekiyor. Hazırladığımız patates diyeti ile 1 haftada rahatlıkla 3- 5 kilo verebilirsiniz. 1. GÜN Sabah: Kahve ya da çay 2 dilim kepekli ekmek diyet margarin domates yeşil...
  3. Bir Haftada 5 Kilo Verilirmi

Her kadın mutlaka hayatında bir kez de olsa “Keşke bu hafta 5 kilo birden versem de şu elbisenin içine girebilsem” demiştir. Çok basit: VERİLEMEZ! Öte yandan her gün kitle iletişim araçlarında onlarca “mucize diyet” ile karşılaşılmakta. “İsveç Diyeti, Ayırma Diyeti, Hollywood Diyeti, Manken Diyeti, Lahana Çorbası Diyeti, Burçlara Göre Diyet, Uzman Diyeti, Kan Grubu Diyeti, Renk Diyeti,...
  4. Karpuzla 1 haftada 5 kilo verin

Malum yaz geliyor, buda demek oluyor ki diyet yapma zamanıda geliyor Melek'ler:) Kısa bir sürede yani 1 hafta da 5 kilo vermek ister misiniz diye sormıyacağım, çünkü biliyorum ki hep beraber "evet!!!" diyeceksiniz :D:D O zaman karpuzlara sarılın Melek'ler:) Yazın renkleriyle bütünleşen ve enerji veren karpuz; aynı zamanda fazla kilolarından hızla kurtulmak isteyenlere farklı ve...
  5. Ramazanda Güllaç Diyetiyle 2 Haftada 10 Kilo Verin!

2 haftada 10 kilo verin, ramazanda diyet, ramazanda beslenme Sevgili melekler, Ramazan öncesiş başladığını diyetin üstüne Ramazanda kilo alacağınızdan endişe ederek diyetinizi bırakmayın. Hatta şimdi sizlelre paylaşacağımız Gülleç Diyetini uygulayarak kilo vermeye devam edebilirsiniz. Nasıl mı? İftar ve sahurda günlük 1300 kalori alacağınız Ramazan diyetiyle hem tatlınızı yiyip hem de...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ekmek yemeden kilo verilirmi

,
  2. ekmek yemeden zayıflayanlar

,
  3. yemek yemeden zayıflanırmı

,
  4. yemek yemeyerek zayıflanırmı,
  5. ekmek yemeden zayıflanırmı,
  6. zorlanmadan nasıl kilo verilir,
  7. ekmek yemeyerek zayıflayanlar,