gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zorluk İle İlgili Sözler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zorluk İle İlgili Sözler arıyorum ve enteresan ki bulamıyorum lütfen sizden bir yardım dokunsun bekliyorum:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zorluk İle İlgili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ticaret ile ilgili sözler

Ticaret ile ilgili sözler

ticari sözler ticaret ile ilgili sözler ticaretle ilgili ticaret sözleri ile özlü Ticaret ile ilgili özlü sözler arıyorsanız işte sizler için ticaret ile ilgili güzel ve anlamlı sözler buyrun arkadaşlarım=) * Bir malı, kusurunu söylemeden satmak, hiç kimseye helal olmaz Malın bu kusurunu bilene de, onu söylememek helal olmaz Hadis-i Şerif * Ticarete devam edin Çünkü rızkın onda dokuzu...
  2. Rüya ile ilgili sözler

Rüya ile ilgili sözler

rüya ile ilgili sözler 2012 Rüya ile ilgili güzel sözler mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda fıstık gibi sözler sunuyoruz size Melek'ler. Er kalkan işine; geç kalkan düşüne Biz uyuyunca rüyalar uyanırlar /Grillparzer En mutlu düşten daha mutludur uyanmak/ Bernard Shaw Rüya, gecenin akvaryumudur/Victor Hugo Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri...
  3. Selamlaşma İle İlgili Sözler

Selamlaşma İle İlgili Sözler

Selamlaşma İle İlgili Sözler arıyorum umarım siz bana bu konuda yardımcı olursunuz kızlar
  4. Zorlukla ilgili kısa Sözler

Zorlukla ilgili kısa Sözler

Zorluk Sözler Zorluk İle İlgili Kısa Sözler Evet Melek'ler ve bizi ziyaret eden hanımlar, beyler, sizler için bu sayfamızda zorluk ile ilgili kısa sözler sunuyoruz ve diyoruz ki hayatınızda ki tüm zorluklar çok kolay aşılır inş:) Akıllı ve cesur bir işadamının her sabah masasının başına otururken söyleyeceği şudur; Bakalım bugün karşımıza ne gibi zorluklar çıkacak!Gassion Bir işi en...
  5. ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler

ilkbahar ile ilgili sözler Selam kızlar sizden ilkbahar ile ilgili sözler yazmanızı rica ediyorum iletilerimizde de bahar yaşansın :)

Sayfayı Paylaş