gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

zorluk

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada zorluk, aksi olan kolaylikla tabir olunur. Rüyanizda zor birisi yapmayi yüklendiginizi görmek, islerinizde çok kolayliga kavusacaginiza ve her isin içinden umdugunuzdan daha erken ve daha basarili çikacaginiza isarettir.

zorluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şimdi anlıyorum beklemenin zorluğunu...

şimdi anlıyorum beklemenin zorluğunu...

Özlüyorum, sessiz ve soğuk gecemde.. Şimdi anlıyorum beklemenin zorluğunu .. Aciz hissediyorum kendimi. Mahsun,saf bir o kadar da temiz .. 'Al gotür benliğimi' diyorum ardından.. Ne acılar verdin, neler gotürdün BEN'den.. 'Git! Ardına bile bakma!' diyesim geliyor.. Ama sen genede git-me.. GeL! Yüreği pamuk şevkatlim.. Aldırma bana.. Dinleme ne diyosam.. Sensizliğin sarhoşluğunda,...
  2. Zorluklar Gayretsiz Aşılmaz

Zorluklar Gayretsiz Aşılmaz

Çok Başarılı olmalıyım, Rahat Yaşamalıyım, Herkes Bana İyi Davranmalı. Bu 3 farklı istekle hayatımızın geçtiğini düşünün. Bazı kişiler, yağmurda hiç ıslanmayacaklarını, kırmızı ışığın ağına hiç düşmeyeceğini, hep yeşil ışığı yakalayacağını, sırada beklemeyeceğini, alışveriş merkezlerinde aranmayacaklarını, acı çekmeyeceklerini düşünür ve inanırlar. Zihinsel fonksiyonlara ait üç isteğin...
  3. Dişi kuş olmanın zorluğu

Dişi kuş olmanın zorluğu

Dişi kuş olmak zor mu?Tabi zor.Erkekler hep derler ya eve ekmeği ben getiriyorum senin yaptığın ev işleri die.Tamam sen ekmeği getiriyorsun ama o ekmeği yemen için önüne de karın getiriyor:seker: Kadın olmanın dayanılmaz ağırlığını bilmeyenler kadın olmak konusunda ahkam kesenler keşke bir gün bile olsa onların yerinde olabilselerdi. Doğuştan başlayalım. Eğer ilk çocuk kız olarak dünyaya...
  4. bütün zorluklardan sonra:)

bütün zorluklardan sonra:)

merhaba bende hoşgeldim herkese iyi paylaşımlarr ..
  5. Zorlukla ilgili kısa Sözler

Zorlukla ilgili kısa Sözler

Zorluk Sözler Zorluk İle İlgili Kısa Sözler Evet Melek'ler ve bizi ziyaret eden hanımlar, beyler, sizler için bu sayfamızda zorluk ile ilgili kısa sözler sunuyoruz ve diyoruz ki hayatınızda ki tüm zorluklar çok kolay aşılır inş:) Akıllı ve cesur bir işadamının her sabah masasının başına otururken söyleyeceği şudur; Bakalım bugün karşımıza ne gibi zorluklar çıkacak!Gassion Bir işi en...

Sayfayı Paylaş