gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

zuhal olcay büyüledi

Konu, 'Magazin' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

zuhal olcay zuhal olcay göğüs dekolte memeleri Zuhal Olcay Büyüledi [​IMG]Resmi büyütmek için tıklayın Ünlü Sanatçı Zuhal Olcay, Ünlü Tiyatrocunun Genç Sevgilisi İçin Şiirler Yazdığını Açıkladı..

ÜNLÜ SANATÇI ZUHAL OLCAY, ÜNLÜ TİYATROCUNUN GENÇ SEVGİLİSİ İÇİN ŞİİRLER YAZDIĞINI AÇIKLADI.

Sevgililer Günü'nde Bülent Ortaçgil ile Taksim"de bir mekan da sahneye çıkan ünlü sanatçı Zuhal Olcay ilerleyen yaşına rağmen ne performansından nede güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini bir kez daha ispatladı. Sahneye göğüs dekolteli kıyafeti ile çıkan Olcay, sahne arkadaşı Ortaçgil ile söylediği şarkılar ile izleyenlerden tam not aldı. Ünlü sanatçı repertuarında olan bir şarkıya başlamadan önce yaptığı "Bu söyleceğim şarkının sözleri ünlü oyuncu ve canım arkadaşım Ferhan Şensoy tarafından yazıldı. Ferhan'ın aşık olduğu bir genç kız var. Bir gecce yatağa yatmış ama uyuyamamış, kalkıp eline kalem kağıdı alıp başlamış gün doğarken bu şiiri yazmaya. Bende bu şiiri gördüm ve çok beğendim, alıp şarkı haline getirdim ve çok güzel bir hal aldı. Demek ki bu genç kızı gerçekten seviyormuş" şeklinde konuştu.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: zuhal olcay büyüledi
    paylaşımın için saol canım ellerinesağlık

zuhal olcay büyüledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zuhal yıldızı

zuhal yıldızı

Rüyada zühal yildizi görmek, bekar için evlilige, evli için sikintiya isarettir.
  2. Zuhal Olcay - Yine Aşk Var - AKOR (versiyon 1)

Zuhal Olcay - Yine Aşk Var - AKOR (versiyon 1)

yine aşk var akor zuhal olcay yine aşk var akor Cm Bb G# Bb Vurulur gönül dediğin bir kuş kaçamam Cm Bb G# Bb Mazim bu kadarmış bozdurup harcayamam Cm Bb(Gm) G# Bb Değeri var herşeyin altında satamam Cm Bb(Gm) G# Bb Ben unuttum dünü geçmişle yatamam Fm Cm G# Cm Bb Yine...
  3. Yonca Lodi büyüledi...

Yonca Lodi büyüledi...

yonca lodi ayak yonca lodi ayakları 18-24 Mayıs 2009 tarihleri arasında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi 15. Kültür, Sanat ve Spor Haftası çerçevesinde şarkıcı Yonca Lodi bir konser verdi. Konseri, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bektaş Açıkgöz, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi öğrencileri izledi. Yonca Lodi sevenlerinin arasından üç kişiyi sahneye çıkardı. Lodi,...
  4. Zuhal Olcay Konseri (10 Temmuz)

Zuhal Olcay Konseri (10 Temmuz)

zuhal olcay konser 2009 Şarkıcılığının yanı sıra başarılı bir oyunculukyapan Zuhal Olcay güzel bir konser projesiyle karşınızda.... Yer: Turkcell Kuruçeşme Arena Tarihler: 10.07.2009~10.07.2009 21:00 Telefon: www.turkcellkurucesmearena.com Adres: Muallim Naci Cad. No:60 Kuruçeşme Ortaköy Bilet Ücreti: 45,00 TL - 56,00 TL Nereden Alırım: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix...
  5. Zuhal Olcay kaçmaktan vazgeçti

Zuhal Olcay kaçmaktan vazgeçti

zuhal olcay, 2011, bodrum tatili, bikinili resmi, haberleri burada arkadaşlar Yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'a tatile giden Zuhal Olcay, önceki gün gazetecileri görünce bikinili görüntü vermekten kaçmıştı. Lakin gazetecilerin peşini bırakmıyacağını anlayan ünlü, kaçmaktan vazgeçti. İşte o haber Melek'ler. Tatilini yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum’da geçiren Zuhal Olcay, önceki...

Sayfayı Paylaş