gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zuhal Olcay kaçmaktan vazgeçti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zuhal olcay, 2011, bodrum tatili, bikinili resmi, haberleri burada arkadaşlar
    Yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'a tatile giden Zuhal Olcay, önceki gün gazetecileri görünce bikinili görüntü vermekten kaçmıştı. Lakin gazetecilerin peşini bırakmıyacağını anlayan ünlü, kaçmaktan vazgeçti. İşte o haber Melek'ler.

Tatilini yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum’da geçiren Zuhal Olcay, önceki gün The Marmara Beach’teydi.

Tam denizegirerken görüntülendiğini fark edip gölgeye çekilen Olcay, objektiflerden kaçamayacağını anlayınca gönlünce güneşlenmeye başladı. Sanatçı sık sık kollarına bakarak ne kadar yandığını anlamaya çalıştı.

Zuhal Olcay kaçmaktan vazgeçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zuhal olcay büyüledi

zuhal olcay büyüledi

zuhal olcay zuhal olcay göğüs dekolte memeleri Zuhal Olcay Büyüledi Resmi büyütmek için tıklayın Ünlü Sanatçı Zuhal Olcay, Ünlü Tiyatrocunun Genç Sevgilisi İçin Şiirler Yazdığını Açıkladı.. ÜNLÜ SANATÇI ZUHAL OLCAY, ÜNLÜ TİYATROCUNUN GENÇ SEVGİLİSİ İÇİN ŞİİRLER YAZDIĞINI AÇIKLADI. Sevgililer Günü'nde Bülent Ortaçgil ile Taksim"de bir mekan da sahneye çıkan ünlü sanatçı Zuhal Olcay...
  2. vazgeç

vazgeç

Vazgeç gönlüm ondan o ellerin artık Bırak artık yüreğim O artık senin değil Senin yorganında yastığında duvarlar artık GİDEN GİTSİN AĞLAMAK NEYE YARAR... :(
  3. Zuhal Olcay - Yine Aşk Var - AKOR (versiyon 1)

Zuhal Olcay - Yine Aşk Var - AKOR (versiyon 1)

yine aşk var akor zuhal olcay yine aşk var akor Cm Bb G# Bb Vurulur gönül dediğin bir kuş kaçamam Cm Bb G# Bb Mazim bu kadarmış bozdurup harcayamam Cm Bb(Gm) G# Bb Değeri var herşeyin altında satamam Cm Bb(Gm) G# Bb Ben unuttum dünü geçmişle yatamam Fm Cm G# Cm Bb Yine...
  4. Zuhal Olcay Konseri (10 Temmuz)

Zuhal Olcay Konseri (10 Temmuz)

zuhal olcay konser 2009 Şarkıcılığının yanı sıra başarılı bir oyunculukyapan Zuhal Olcay güzel bir konser projesiyle karşınızda.... Yer: Turkcell Kuruçeşme Arena Tarihler: 10.07.2009~10.07.2009 21:00 Telefon: www.turkcellkurucesmearena.com Adres: Muallim Naci Cad. No:60 Kuruçeşme Ortaköy Bilet Ücreti: 45,00 TL - 56,00 TL Nereden Alırım: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix...
  5. Vazgeçtim

Vazgeçtim

Vazgeçtim Kaç gece yatağımda uykusuz, Bir oyana bir bu yana dönüp durdum. Görmek için düşümde hayalimde, Duymak için sesini. Kaç kere ellerim uzandı telefona. Aşkı oyun bilirdin sen,aklıma geldi. VAZGEÇTİM Gezip durdum perişan halde, Kah sahillerde,kah cadde boylarında. Hayal kurup sen diye, Ağaçlara dağlara taşlara sarıldım. Elleri güldürecektim halime, İhanetin aklıma geldi. VAZGEÇTİM...

Sayfayı Paylaş