gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Zuhal Olcay - Yine Aşk Var - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yine aşk var akor zuhal olcay yine aşk var akor Cm Bb G# Bb
    Vurulur gönül dediğin bir kuş kaçamam
    Cm Bb G# Bb
    Mazim bu kadarmış bozdurup harcayamam
    Cm Bb(Gm) G# Bb
    Değeri var herşeyin altında satamam
    Cm Bb(Gm) G# Bb
    Ben unuttum dünü geçmişle yatamam

Fm Cm G# Cm Bb
    Yine akşam yanıyor yansın sigaram
    Fm Cm G# Cm Bb
    Yine aşk var dönüyor dönsün dünyam
    Fm Cm G# Cm Bb
    Yine akşam yanıyor yansın sigaram
    Fm Cm G# Cm Bb
    Yine aşk var dönüyor dönsün dünyam
    Fm D#
    İstemem ziyaret etme kalbimi bir daha

Cm Bb G# Bb
    Anladım sen çok büyüksün sana göre değilim
    Cm Bb G# Bb
    Bi boy eksik bi beden küçük ben sana göre değilim
    Cm Bb G# Bb
    Benim aklım kıt deliyim anlayamam
    Cm Bb G# Bb
    Benim aklım zor sorsan cevaplayamam

Zuhal Olcay - Yine Aşk Var - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zuhal olcay büyüledi

zuhal olcay büyüledi

zuhal olcay zuhal olcay göğüs dekolte memeleri Zuhal Olcay Büyüledi Resmi büyütmek için tıklayın Ünlü Sanatçı Zuhal Olcay, Ünlü Tiyatrocunun Genç Sevgilisi İçin Şiirler Yazdığını Açıkladı.. ÜNLÜ SANATÇI ZUHAL OLCAY, ÜNLÜ TİYATROCUNUN GENÇ SEVGİLİSİ İÇİN ŞİİRLER YAZDIĞINI AÇIKLADI. Sevgililer Günü'nde Bülent Ortaçgil ile Taksim"de bir mekan da sahneye çıkan ünlü sanatçı Zuhal Olcay...
  2. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 1)

C C Am Am e---------------------------------------------|------------------------------------- B--------1---------0-------------1--------0---|------------1-------1-----------1----- G-----------0-----------------------0---------|---------2------2-----------2------2--...
  3. Teoman - Aşk Kırıntıları - TAB (versiyon 1)

Teoman - Aşk Kırıntıları - TAB (versiyon 1)

aşk kırıntıları tab teoman aşk kırıntıları tab kırıntısı nota notaları --7-5----5-------------5-----------------------| -----8-7---8-7-5----8---8-7-5--5-------8-7-----| -----------------5------------7--7-5-4---------| -----------------------------------------------| -----------------------------------------------| -----------------------------------------------|...
  4. Zuhal Olcay Konseri (10 Temmuz)

Zuhal Olcay Konseri (10 Temmuz)

zuhal olcay konser 2009 Şarkıcılığının yanı sıra başarılı bir oyunculukyapan Zuhal Olcay güzel bir konser projesiyle karşınızda.... Yer: Turkcell Kuruçeşme Arena Tarihler: 10.07.2009~10.07.2009 21:00 Telefon: www.turkcellkurucesmearena.com Adres: Muallim Naci Cad. No:60 Kuruçeşme Ortaköy Bilet Ücreti: 45,00 TL - 56,00 TL Nereden Alırım: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix...
  5. Zuhal Olcay kaçmaktan vazgeçti

Zuhal Olcay kaçmaktan vazgeçti

zuhal olcay, 2011, bodrum tatili, bikinili resmi, haberleri burada arkadaşlar Yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'a tatile giden Zuhal Olcay, önceki gün gazetecileri görünce bikinili görüntü vermekten kaçmıştı. Lakin gazetecilerin peşini bırakmıyacağını anlayan ünlü, kaçmaktan vazgeçti. İşte o haber Melek'ler. Tatilini yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum’da geçiren Zuhal Olcay, önceki...

Sayfayı Paylaş