gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Zumba dansı ile kilo verme zumba dansı nasıl yapılır

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Meleklerim iste size bir numarali egzersiz programi.... ZUMBA en iyi ve eylenceli yag yakma programi olarak da gösterilen Zumba, Latin müziginin kivrak ritmi esliginde Latin dansadimlariyla eller, kollar ve kalcalar kiviriliyor, ayaklar ise ritmi takip ediyor. Hem dans ediliyor eylenceli bir sekilde hemde kilo veriliyor....

Zumba ile saate asa yukari 500 kalori yakiliyor.

Zumba ile hem formunuzu koruya bilir hemde günün stressini cok eylenceli bir sekilde ata bilirsiniz.

Zumba vucuttaki tüm önemli kas grüplarininin calismasini sagliyor. Uzmanlar Zumba ile on günde bir beden kücüleceginizi söylüyor.

iste size kisa bir Zumba tanitimi...

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Oyun konsolları için yapılmış bir tür dans aslında bu zorluk dereceleride var diye biliyorum. Değişik bi kilo verme yöntemi olabilir iyi olur :D De bunun için mutlak suretle oyun konsoluda almak lazım tabiki birde bu oyunu.
    Ps3 için yapılmış heralde :)

3. cücük

cücük Forum Okuru

ben kisa olsun diye bu videoyu sectim. Youtube´a girince 10-15 dakikalik videolar var, cok zevkli oluyor :)

Zumba dansı ile kilo verme zumba dansı nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultanlar'ın dansı

Sultanlar'ın dansı

Sultanlar'ın dansı 07 Neslihan, Aysun ve Gözde?nin müthiş formuyla 3?te 3 yapan ay yıldızlı bayanlarımız, Dünya Grand Prix Avrupa Elemeleri?nde büyük avantaj yakaladı. FİLENİN Sultanlar?ı, geçtiğimiz yıl Japonya?daki Dünya Şampiyonası?nda altın madalya kazanan, dünya devi Rusya?yı Ankara?da perişan etti: 3-1. Yeni bir anlayış ve yeni bir yapılanma ile yola çıkan bayan voleybol takımımızın,...
  2. Tutkunun Dansı

Tutkunun Dansı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Işıkların Dansı =)

Işıkların Dansı =)

Bunları ben çektim arkadaşlar.. :)
  4. Yunusların Dansı

Yunusların Dansı

Yunuslar insanlara yakınlığı ile bilinir.Benim de oldukça sempatik bulduğum yunusların sizlere muhteşem görüntülerden oluşan bazı resimlerini paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş