gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zürbiyet Tarifi Resimli

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşalr Zürbiyet Tarifi Resimli olursa sevinirim yani verirseniz tarifi :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zürbiyet Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zürbiyet

Zürbiyet

Malzemeler 150 gr. pekmez 150 gr. süzme bal 50 gr. tereyağ 50 gr. iri kıyılmış ceviz içi Yapilis Tarifi Tereyağ bir tavada eritilir, pekmez ve bal ilave edilerek bir taşım kaynatılır. Soguduktan sonra ceviz katılır. Kahvaltılarda ekmeğe sürülerek yenir. Afiyet olsun...
  2. Zürbiyet nasıl yapılır resimli

Zürbiyet nasıl yapılır resimli

zürbiyet yapımı zürbiyet tarifi resimli Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda hep birlikte lezzetli zürbiyet yapımını öğreniyoruz. Evet zürbiyet nasıl yapılır diyenler için, resimli zürbiyet tarifi burada arkadaşlar. Malzemeler; 150 gr pekmez 150 gr süzme bal 50 gr tereyağ 50 gr ceviz içi (iri kıyılmış) Yapılışı: Tereyağ bir tavada eritilir, pekmez ve bal ilave edilerek bir taşım...
  3. Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli

Vişneli Helva Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum çok beğendim bu helvayı bende öğrenmek istiyorum
  4. Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli

Vezir Parmağı Tarifi Resimli tarifi yazar mısınız bana arkadaşlar? Kesinlikle Vezir Parmağı yapılışını derhal öğrenmem lazım;)
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş