10 Yaş daha genç görünmek için yapmanız gerekenler

Konuyu Paylaş

GENÇ GÖSTEREN TÜYOLAR BURADA Her kadın genç görünmeyi arzular,kimi estetik yöntemlerine başvurarak yapıyor,kimileride bazı makyaj hileleri ile 10 yaş genç görünebilir. Yaşımız ilerledikçe ciltte meydana gelen yaşlanma etkileriyle birlikte bozulmalar, kırışıklıklar meydana gelmekte bu nedenle de yüzümüzde hoşlanmadığımız ve yaşımızı ortaya koyan cilt sarkmaları ve çizgiler gün yüzüne çıkamaktadır. İşte size kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu makyaj uygulamalarıyla daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüzünüzdeki cildinizdeki yorgun ifadelerinizi yok edecek tüyolar başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.Kaşlar yüzümüze anlam katan güç kalkanıdır,kaşlarımızı kalkık gösterirsek otomatikman yaşımız azalır.Kaşlarınız aralıklı bir yapıya sahipse özel kaş kalemleri yardımıyla doldurabilirsiniz. Daha sonra ise kaşlarınızın hemen altına çok ince ve belli belirsiz aydınlatıcı bir kalem ya da far sürerek dağıtabilirsiniz. Bu sayede kaşlarınızın daha kalkık bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Göz çevrenizdeki kaz ayaklarını kamufle etmelisiniz. Kaz ayaklarını çoğu kişi fondoten yardımıyla kapatmaya çalışıyor ,bu çok yanlış bir uygulama sevgili takipçilerimiz aydınlatıcı görünüm veren kapatıcılardan kullanmak her zaman daha iyidir. Havuç maskesi ile de genç görünebilileceğinizi biliyor musunuz ?

Burun kenarlarımızdan başlayan ve dudak çevremize kadar inen çizgiler her yıl daha da belirginleşir ve yaşımızı en çokta bu bölge ortaya çıkarır,genelde mimik kırışığı olarak adlandırılan bu bölgeye en güzel yapacağınız kamufle yöntemi teninizden 1 ton açık bir kapatıcı sürmeniz olacaktır. Saydığımız bu 3 yöntemi uygularsanız 10 yaş genç görünebilirsiniz değerli takipçilerimiz. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum,en fazla 5 dakikanızı ayırmanız kafidir.


Özellikle kış ayında olduğumuzdan dolayı cildiniz için kış bakım önerilerine göz atmak isteyebilirsiniz. Kışın cilk bakımı nasıl yapılır yazımızda sizlere bunların nasıl yapılacağı ile ilgili çok önemli bilgiler verdik kızlar incelemenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle konumuzu okuyan değerli kullanıcılarımız lütfen sosyal medya üzerinden paylaşın ve daha fazla kadına ulaşmamızı sağlayın olur mu ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares