2016 halı modelleri iledekoratif görünümler

Konuyu Paylaş

2016 halı modelleri tercihinizde çiçekli halı modelleri ile dekoratif zenginlik elde edebilirsiniz.
2016 halı modelleri tercihinizde çiçekli halı modelleri ile dekoratif zenginlik elde edebilirsiniz.

2016 halı modelleri koleksiyonlarına göz atarak odalarınızda değişime yer açıcı davranmaya hazır mısınız? Odalarınız farklı ve kaliteli markaların mağazalarında yer alan en özel halılarla döşensin istemez misiniz? Odalarınızda çiçekli saray halı modelleri ile harika görünüm yakalama düşüncenizde üst resimde yer alan yeni sezon renkleri bir arada tutan halı model seçiminde bulunarak ferah oda görünümlerini yakalayabilirsiniz. Bahar dalı çiçeklerle donatılmış olan halı model tercihi ile odalarınızda en süslü görünümlere yer açabilir; Saray halı marka kalitesi ile uzun ömürlü bir tercihte bulunmanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedebilirsiniz.

2016 saray halı modeli tercihi ile odalarınızda özel görünümler yakalayabilirsiniz.
2016 saray halı modeli tercihi ile odalarınızda özel görünümler yakalayabilirsiniz.

Üst resimde yer alan farklı tonların bir araya gelişi ile elde edilen görünüm zenginliğinin sunumunu yapan dekorasyon ile oda dekorasyonlarınızda çığır açıcı görünüme yer açıcı davranabilirsiniz. Krem, açık kahve, koyu kahve ve farklı desen çeşitliliğini bir halıda buluşturan halı modeli salon dekorasyonları için genel tercih edilebilecek bir modeldir. Salonlarda her yaş grubunun tercihi olabilecek krem ya da kahve tonlarındaki bir salon takımı ile bütünlük oluşturacak olan halı modeli sizlerin beğeneceğiniz görünüme yer açıcı olabilmektedir. Estetik ve farklılığa yer verici görünümü ile bilinen halı modelini Saray halı mağaza ziyaretinin yanı sıra padişah halı ya da kaşmir halı gibi kaliteli başka marka ziyaretleri ile de odalarınızı estetikleştirebilirsiniz.Farklı desenlerde çiçek modelleri ile tasarlanmış ince yazlık halı modeli seçiminizde patchwork modasından yana seçimde bulunabilirsiniz.
Farklı desenlerde çiçek modelleri ile tasarlanmış ince yazlık halı modeli seçiminizde patchwork modasından yana seçimde bulunabilirsiniz.

Patchwork halılar ile de farklı renk ve desen çeşitliliğini odalarınızda hissedebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu tarz halı tercihleriniz ile yaz dönemlerinin cıvıltısını dış ortamdan iç ortama taşıma mutluluğuna sahip olabilirsiniz. 2016 sezonunda da modasını devam ettiren bu halı ve yolluk modelleri ile oda görünümleriniz yeni baştan değişmiş gibi hissedebilecek dışarıdan gelenlere aynı hissi yaşamalarına yardımcı olabileceksiniz. Bir an önce halı ya da yolluk tercihinizi gerçekleştirmek ve yaz dönemi yaklaşırken değişim adına kararınızı vermeye ne dersiniz? Bırakacağınız yorumlar ile farklı halı modelleri ve dekorasyonunuza uyumlu olabilecek halı model uygulamasında yapabilecekleriniz ile ilgili bilgilendirmeleri sizlere sunacağımdan şüpheniz olmasın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir