2016 senesinde modern banyolar evinizde yeniliğe davetiye çıkarsın

Konuyu Paylaş

Ahşap banyo küvetleri ile banyonuza dekoratif zenginlik katabilirsiniz.
Ahşap banyo küvetleri ile banyonuza dekoratif zenginlik katabilirsiniz.

2016 senesi içerisinde banyo dekorasyon değişimi fırsatlarını değerlendirmek isteyenler oda dekorasyonlarında farklı ve estetik görünümlü banyo mobilyalarından faydalanabilirler. Yine her senenin favorisi olan farklı küvet modelleri 2016 kataloglarında gözümüze çarpacak. Bu sene ahşabın sıcaklığından faydalanmayı düşünenler için yenilenen model görünüm zenginliği ile göz kamaştıran ahşap küvet modelleri banyolarınızda yer alabilir. Şömine görünümlü ısıtıcılar ile banyo dekoratifliğinize istemeniz durumunda farklı bir modernlik katabilir; uzun süredir elde etmek istediğiniz değişimi banyolarınıza kendiliğinden davet etme fırsatını yakalama şansı bulabilirsiniz.

Çanakkale Seramik modellerinden faydalanarak fayanslarınızı banyolarınızda yenileme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Çanakkale Seramik modellerinden faydalanarak fayanslarınızı banyolarınızda yenileme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Banyo dekorasyon değişimi için birçok kişinin tercih ettiği seramik ve fayans modelleri değişimi ile farkı hissettirebilirsiniz. Adı bilinen Vitra ve Ege Seramik gibi seramik ve banyo fayans modelleri 2016 katalogları ile banyolarını zengin konuma kavuşturanlar olduğu gibi farklı kaliteli marka mağazalarından faydalanarak bu değişimi gerçekleştirenlerde bulunmaktadır. Birbiri ile örtüşecek renk ve desen uyumunu gerçekleştiren uygulamalar ile banyolarınızda dekoratif ve modern dekorasyon model uygulamasını gerçekleştirme olanağını yakalayabilirsiniz.Ege Seramik fayans modelleri ile banyo dekor zenginliği oluşturabilirsiniz.
Ege Seramik fayans modelleri ile banyo dekor zenginliği oluşturabilirsiniz.

Banyolarınızda üstte gördüğünüz Çanakkale Seramik modelleri uygulamalarının yanında dileyenler için Ege Seramik banyo fayans model tercihlerinde bulunmaları için üstteki resim eklemesini de sizler için yaptım melekler mekanı takipçilerim. Üstteki eğimli kahve tonlarındaki modele bayıldım. Modern görünüme destek çıkan klozet modeli de 2016 versiyonlarından son derece şık durmuş banyoda. Perde seçimindeki koyu kapatıcı özelliği ile tercih edilebilecek en güzel modellerden olan mekanizmalı stor perde modeli de üstteki banyo görünüm için son derece ideal bir tercih. Siz de değişim için böyle kullanışlı ve uzun ömürlü bir perde model tercihinde bulunabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunuzda modern banyo dolapları ile dekorasyonunuzu canlandırabilirsiniz.
Banyo dekorasyonunuzda modern banyo dolapları ile dekorasyonunuzu canlandırabilirsiniz.

Modern banyo dekorasyon uygulaması için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek de modern ve banyo görünümünde tamamlayıcı olabilecek bir renkte banyo dolabı tercih etmek olabilir. Üstteki modelde de gördüğünüz üzere banyo aynası üstünde yer alan aydınlatma modeli son derece şıklık katan bir ayrıntı olmuşa benziyor. Sevgili takipçilerim daha fazla soru ve modern banyo uygulaması merakınız için yorumlarınızı bekliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir