2016/2017 de ev dekorasyonunda kırmızı rengin yeri

2016 Genç odası modellerinde kırmızı rengin kaçınılmaz olduğunu görebileceksiniz.
2016 Genç odası modellerinde kırmızı rengin kaçınılmaz olduğunu görebileceksiniz.

Kırmızı renkli oda dekorasyonları her sezon göz kamaştırıcı ortam zenginlikleri ile karşımıza çıkabilmektedir. Kırmızı beyaz rengin muhteşem uyumunu yansıtıcı rolde karşınıza çıkan üst resimdeki genç odası dekorasyonu oldukça şık ve estetik bir görünüm ile etkileyiciliği üzerine toplamayı başarmıştır. Genç odası dekorasyon tercihinizde kırmızı rengin estetikselliğinden faydalanmak istiyorsanız üstteki gibi çarşaftan yastığa, yastıktan dolaba ya da duvar dekorunda kırmızıya yer verme tercihine kadar farklı seçimleriniz ile enerjisi yüksek bir genç odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Kırmızı koltuk modeli salonlarınıza enerji verebilecek bir renk seçimi olabilecektir.
Kırmızı koltuk modeli salonlarınıza enerji verebilecek bir renk seçimi olabilecektir.

Kırmızı koltuk tasarımları üst resimdeki gibi sade bir dokunuşla yani tekli hali ile salon ya da oturma odalarınızda hakimiyetini ilan edebilir. Seçimlerinizde kırmızı rengin en özel enerjisini size aktaracak olan dekorasyon gerçekleştirme hayallerinizde farklı kırmızı tonu dekor tamamlayıcılardan faydalanmayı da düşünebilirsiniz. Kırmızı rengin duvarlara hakimiyeti ya da her ünitede yer alması odada fazla boğucu bir hava yaratarak baş ağrıtan bir oda havasını hissetmenize de sebep olabilir. Bu nedenle uyumlu renklerle kombine etmeyi ihmal etmeme durumunuzda oldukça şık görünümlü oda dekorasyonları oluşturabilme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Yatak odası takımları 2016 koleksiyonunda beyaz kırmızı uyumuna rastlayabilirsiniz.
Yatak odası takımları 2016 koleksiyonunda beyaz kırmızı uyumuna rastlayabilirsiniz.

Kırmızı beyaz uyumu ilk resimde genç odasında nasıl hissetirildiyse bu resimde de yatak odasında yatak tasarımında başarılı bir şekilde hissettirilmiştir. Siz de enerjisi yüksek bir yatak odası dekoru gerçekleştirmeyi planlayanlar listesinde yer alıyorsanız öncelikle boğuculuktan uzak bir dekor ürünü seçiminde bulunarak bu ürünü kırmızı renk tercihi ile odaya yerleştirme düşüncesine sahip olmalısınız. Üst resimde yatağa adapte edilen kırmızı sizlerin dekorasyonunuzda yastık ya da yatak örtüsü, aydınlatma ürün yatak odası halısı, tuvalet masası ya da puf renginde hissettirilerek de enerjik oda dekoru gerçekleştirilebilir. En güzel kırmızı renkli oda dekorasyon fikirlerinde tavsiye almak istediğiniz her konu için burada yer aldığımı aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir