2016/2017 en güzel bebek odası dekorasyon önerileri

Konuyu Paylaş

2017'de erkek bebek odası dekorasyonunda mavi- beyaz kombininden faydalanmayı tercih edebilirsiniz.
2017’de erkek bebek odası dekorasyonunda mavi- beyaz kombininden faydalanmayı tercih edebilirsiniz.

Yeni sezon bebek odası dekorasyonları gittikçe bebeğin sağlıklı zaman geçirebilecekleri ortamlara dönüşmektedir. Bebeğiniz için önerilen sade görünümlü bebek odası dekorasyonu oluşumuna örnek teşkil edebilecek üst resimdeki model erkek bebeği olacaklar için ideal bir öneri niteliğinde eklediğim bir resimdir. Mavi ve beyaz renk ile huzur odada kendini hissettirirken sade görünümde kendini göstermeye devam edebilecektir. Mobilyaların ahşap malzemeden yapılmış şekilde tercih edilmiş olması sıcak bir ortam oluşturmakla beraber bebeğinizin kaliteli uyku keyfi yaşama tercihinde hayır diyemeyeceğiniz ortam sunumunu tamamlayıcı olarak odalarınızda yer alabilecektir.

Beyaz ikiz bebek odası dekorasyonu ile sadeliği bebek odalarında yaşatabilirsiniz.
Beyaz ikiz bebek odası dekorasyonu ile sadeliği bebek odalarında yaşatabilirsiniz.

İkiz bebeği olanlar ya da yaşları yakın iki çocuğu olanlar yer derdine son dedirtecek bir bebek odası dekore etme ihtiyacı içine girerler. Bu ebeveynlerin kabus gibi gördükleri bebek odası dekorasyonu için bir örnek olan resimdeki görünüm hem yatak alanı bakımından odayı daraltmayacak seçim olabilecek fonksiyonel mobilyaları karşınıza çıkarabilmekte; hem de her eşyaya yer açıcı davranan toparlayıcı gardırop ünitesi ile odada ahenkli bir hava estirebilmektedir. Aydınlatma ünitesi ya da t,duvarında asılı tablo tarzı görünümlere yer açıcılığı ile bebek odanızı şenlendirecek olan estetik sunumlar ile bebek odalarınız farklı bir dekoratif konum alabilir.Sade ve modern bebek odası dekorasyonu için fonksiyonel bebek odası takımlarından faydalanabilirsiniz.
Sade ve modern bebek odası dekorasyonu için fonksiyonel bebek odası takımlarından faydalanabilirsiniz.

Sade görünümlü bebek odası dekorasyonlarında büyüyen karyola, gardırop, şifonyer üniteleri ile bütünleştirilen bebek odası takımı modelleri ile bebek odası dekorasyonu ayrı bir anlam kazanabilir. Uyku setleri, berjerleri, renklerin sadeliğe yer açtığı görünüm bütünlüğü ile bebek odası dekorasyonlarında estetik bir yaklaşım niteliğinde yer alan bebek odası takımalrı özel bebek odası dekoru oluşumlarını evinizde kısa zamanda hissettirebilecektir. Bebeğinizin huzur duyabileceği bu oda dekorasyonunda perdeden, halıya, nevresimden yastığa her ayrıntıda anti alerjik özelikli ürün tercihinde bulunarak bebeğiniz için sağlıklı bir tercihte bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonlarınızı gerçekleştirmeden önce fikir almak adına okuduğunuz yazımda bulamadığınız bilgiler için birkaç satır yorumda bulunmanızı bekliyor olacağım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir