2016’da antrelerimize farklı bir dokunuş ile dekoratiflik kazandıralım

Konuyu Paylaş

2016 antrelerinde duvar aplikleri ve farklı duvar dekor unsurları ile daha farklı bir dekoratiflik yakalayabilirsiniz.
2016 antrelerinde duvar aplikleri ve farklı duvar dekor unsurları ile daha farklı bir dekoratiflik yakalayabilirsiniz.

Ev dekorasyonlarımıza başlangıç olarak da kabul edeceğimiz bir dekorasyon model uygulaması olan antre dekorasyonları dekorasyonda en moda unsurlarla zengin bir konuma kavuşturulabilir. Dekorasyon stilinizin başlangıcı olacak olan antre dekorasyonları da diğer oda dekorasyonları ile bütünleştirilerek gerçekleştirildiği taktirde en özel görünüm zenginliklerine davetiye çıkarılabilir. Antrelerinizde lüks ya klasik tarz bir dekorasyon uygulaması gerçekleştirmek istiyorsanız üstteki duvar tablo, duvar aplik ve dekoratif ayna modelinin uygulanmış olduğu antre dekorasyonunu görünce hayır diyemeyeceksiniz.

Antre dekorasyonlarınızda dinlenerek evden giriş çıkış yapabileceğiniz alan zenginliklerini elde edebilirsiniz.
Antre dekorasyonlarınızda dinlenerek evden giriş çıkış yapabileceğiniz alan zenginliklerini elde edebilirsiniz.

Antreler giriş ve çıkış noktamız olan evin bölümleri olarak en çok yararlandığımız alanlardandır. Antrelerimizde ayakkabı giyip çıkarırken rahat ev dekorasyonuna uyum sağlayıcı yukarıdaki gibi dinlenme alanlarının yer aldığı bir dekoratiflik hoş bir tercih olabilir. Tasarımda en doğal görünümün de verildiği bu antre dekorasyon önerisi 2016 modelinde toparlayıcı görevini üstlenen depolama alanları da işlevselliği ile beğenebileceğiniz tarzda karşınıza çıkmaktadır. Üstteki resimde birkaç farklı karede verilen antre dekorasyonları model, renk ve desen çeşitliliği farklılığını zevkinize göre seçebileceğiniz birçok seçenek olarak sizlerin karşınıza çıkarılmaktadır. Dekoratiflik anlamında aradığınızı bulabileceğiniz bu antreler ile ev dekorasyonlarınızın anlamlı olacağına inanıyorsanız uygulama tercihinizde hasır malzeme, doğal desenlerin yer aldığı kırlentlerin bulunduğu dinlence alanları gibi seçenekleri kısa zamanda uygulamaya koyabilirsiniz.Dekoratif aynalarla en geniş görünümlü ferah antre dekorasyon modelleri sizlerle olabilir.
Dekoratif aynalarla en geniş görünümlü ferah antre dekorasyon modelleri sizlerle olabilir.

Her odada olduğu gibi dekoratif ayna tercihini antrelerinizde de gerçekleştirebilirsiniz. Geniş alanları size sunacak olan bu ayna seçimlerinde bulunurken duvar boyu ayna tercihinde bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda etrafı dekoratif görünen farklı boyutlardaki ayna modellerinden de faydalanma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Dekoratif tablo seçenekleri, en yeni dekoratif biblo seçenekleri gibi tercihleri de dresuar üstü ya da dekorasyonda trend modelli sehpa üstü tercih ederek antrelerinizde görmek istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Size baktıkça gülümsetici anıları anımsatan resimleri de antrelerinizde çerçeve boy farklılıkları ile duvarlarınıza yerleştirebilirsiniz. Antre dekorasyonlarınız için merak ettiğiniz daha fazlası için yorum bırakmayı ihmal etmeyin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir