2016’da banyolarınızda dekoratif lavabolara yer açmak ister misiniz?

Konuyu Paylaş

Banyolarınızda tercih edebileceğiniz yeni sezon bocchi sarı çanak lavabo modeli ile farklı bir banyo dekorasyonu oluşturabilirsiniz.
Banyolarınızda tercih edebileceğiniz yeni sezon bocchi sarı çanak lavabo modeli ile farklı bir banyo dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Banyo dekorasyonları her zaman en çok önemsediğimiz dekorasyon modellerindendir. Banyolarına yeni bir dokunuş ile canlılık sunmak isteyenler için bir seçenek olan değişimler arasında yer alan lavabo değişimleri tasarım lavabo modelleri ile mümkün hale gelebilmektedir. Her sene banyo dekorasyonlarında etkili bir değişim rüzgarı oluşturacak olan dekorasyon unsurları listesinde ilk sıralarda kendini göstermeyi başaran lavabo modelleri bu senede farklı tasarımları ile bunu başarmıştır. İtalyan Bocchi markası bu senede sarı renkli üstteki lavabo modeli ile banyolarda yeni bir dokunuş yakalamak isteyenler için bir seçenek olabilmeyi başarmıştır. Canlı renkleri, modern ve estetikliği ile dekoratiflikte beklenilen etkiyi yakalamanızda yardımcı olan bu markadan tercihte bulunarak farklı bir banyo dekor ürün değişiminde bulunma fırsatını yakalayabilirsiniz. En iddialı tasarım ürünleri arasındaki dekoratif lavabo modelleri 2016 koleksiyonuna girmeyi başarmış birçok markanın farklı ürün katalog incelemelerinde bulunarak da 2016 sezonu için tercihinizi geniş bir yelpazede gerçekleştirebilirsiniz.

Banyonuzda dekoratif kalp lavabo modeline yer açarak farklı bir banyo görünüm elde edebilirsiniz.
Banyonuzda dekoratif kalp lavabo modeline yer açarak farklı bir banyo görünüm elde edebilirsiniz.

Modern çizgileri üzerinde toplayan pek çok dekorasyon unsuru arasına giren lavabolar üstteki kalpli modeli ile de yeni evli çiftlerin gözdesi olabilir. Ya da birbirlerine olan aşklarını yeni aldıkları ev ile mühürlerken kalpli objelere yer vermek isteyen çiftler için banyo dekorasyonlarında hoş bir seçim olabilir bu lavabo tercihi. Etkileyici bir model olan bu kalpli lavabo modeli rengi ile de canlı bir banyo dekorasyonu oluşturmak isteyenlerin hayır diyemeyecekleri ürünler listesine girebilir.Şeffaf lavabo modelleri ile banyolarınızı dekoratifleştirebilirsiniz.
Şeffaf lavabo modelleri ile banyolarınızı dekoratifleştirebilirsiniz.

E.c.a ve Vitra gibi kaliteli markalı banyo lavabo modelleri arasında yer alan üstteki şeffaf banyo lavabo modeli de uzun ömürlü ürün arayanların tercihleri arasında kendini kanıtlamış bir üründür. Şeffaflığı daima evinde hissetmek isteyenler için banyoda estetik, şık, lüks, ferah bir ortam oluşturucu görevi ile tercih edilebilecek bir model olan bu dekoratif lavabo modeli beğenilebilecek lavabo çeşitlerindendir. Size bu yazımda sunduğum lavabo modelleri ile çeşitlilik sunarken yorumlarda bulunarak sorularınıza cevap vermek için de buradayım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir