2017 İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı Modasına Şöyle Bir Göz Atalım mı?

Konuyu Paylaş

2017 İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı– Hanımların modasını sıkça takip ettiği bölümlerden birine geldik. Ayakkabılar tabii ki yaz kış ilkbahar sonbahar olmak üzere bu konuda sıkı takipte olan bayanlara özel 2017 bayan ayakkabı modasında neler var şöyle bir inceleyelim. 2017 bahar aylarında olduğumuz şu günlerde ayakkabı modası ile ilgili hanımlara ithafen bu yaz ayaklarda hangi modelleri sıkça göreceğiz bir bakalım. Özellikle çok yüksek platform sandaletler sıkça göreceğimiz kesin. Özellikle bu sandalet bir de metalik renkte ise tam da 2017 yazına uygun bir seçim olacaktır.Yazın vazgeçilmezi sandaletler.. Hatta şimdiden bayanlar sandalet modellerine bakınmaya başladılar bile emin olun çok değişik modellere rastlayabilirsiniz. Bu yaz ayaklar hiç olmadığı kadar şen olacaklar. Özellikle değişik aksesuarlı bilekten kavranmış marka detayı eklenmiş çok fazla sandalet modeli göreceksiniz. Yine metalik renkte uzun ince topuk bilekten kavramalı değişik aksesuar süslemeli bir modeli hemen aşağıda görüyorsunuz. Özellikle bilekten bağlamalı modeller ayaklarınızın güzelliğine güzellik katacak emin olun.


2017 yaz bayan ayakkabı modelleri geneli açık ama çok değişik modeller de var. Yaz modası ağırlıklı olduğu için daha çok açık modelleri tercih etmeye çalıştım hanımlar sizler için. Renkler bakımından yine yaz çok cıvıl cıvıl geçecek. Özellikle ince topuk stiletto tarzı ayakkabılar hanımların bu yaz da gözdesi olacak. Yazın özel geceler düğün davetleri gibi yerlerde giyebileceğiniz özellikle bu şık yaz ayakkabıları ile kombine edebileceğiniz harika 2017 abiye elbise modellerini de görmenizi istiyorum hanımlar.

Sivri burun topukluların modası geçmiyor. Düğünlerin özel gecelerin çok yaşanacağı yaz aylarında abiye altında da çok hoş duracağa benziyor sivri burun ince topuklu modeller. Abiye kıyafetiniz ya da gece kıyafetinize uygun renklerde kolayca bulabileceksiniz bu yaz. Yine çok değişik sandalet modelleri bulabilmek mümkün. Bu sezona farklı tasarım sandaletlere rastlayacaksınız. Yazın olmazsa olmazı sandaletlerde bu yaz sayısız model bulabilmek mümkün. Süslemeli tokalı fiyonklu dize kadar geçirmeli modeller size göz kırpıyor.

One Reply to “2017 İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı Modasına Şöyle Bir Göz Atalım mı?”

  1. Sizinle calişmak ürün almak isterim bana seri olarak yani her çeşit ayakabilardan seri seri alirsam bana toptan satiş fiyatiniz ne kadar olur bilginizi beklerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares