2017 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri Hanımlar Bu Yaz Nasıl Görünmek İstersiniz

Konuyu Paylaş

2017 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri– Bahar kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlamışken hanımlar gerek evlerinde gerekse kendilerinde değişimlere başladılar bile. Bahar ayları için ne derler bilirsiniz belki Geldi bahar ayları gevşer gönül yayları. İnsanlar baharda kendini daha iyi hissederler. Özellikle kadınlar daha mutlu saçlarına bakımlarına daha bir özen göstermeye başlarlar. Her şeyin doğalı güzeldir ya hani işte bu yaza da doğal görünümler damgasını vuracak hanımlar. Hafif makyaj zaten yaz sıcakları için daha uygun olacaktır. Daha önceki yazımızda 2017 saç modellerinden derlemeler de sunmuştuk sizlere ilkbahar yaz makyaj trendleri ile oldukça harika bir görünüme kavuşabilirsiniz bu yaz.Bu sezonun yeni makyaj trendlerini merak eden hanımlar bu yazımızı inceleyebilirler. Zira yapılan defileler ile yeni ilkbahar yaz sezonunun yeni trendleri de ortaya çıktı diyebilirim. Daha doğal bir makyaj bu yaz sizi hiç boğmayacak rahatlıkla herkes kullanabilecek. Özellikle geçtiğimiz kıştan kalan siyah kusursuz eyeliner çekimi yerine daha basit ve daha hoş duracak renkli eyeliner hem daha işinizi kolaylaştıracak hem yazın renkli bir görünüm katacaktır.


Bu ilkbahar yaz hanımlar için çok güzel makyaj trendleri var özellikle doğal makyaj için doğal bir cilt yapısı fazla işlenmemiş yüze sahip olmak işinize yarayacak. Doğal makyaj ile cildiniz nefes alacak daha güzel bir görünüme kavuşacaksınız. Yazın gerçi deniz kum güneş sizi oldukça bronz yapacaktır bu aslında kadınlar için avantaj çünkü hafif bronz ten bu yılın trendlerinden. Ayrıca tatil yapamayanlar hafif bronz bir pudra da kullanabilirler. Renkli eyeliner da hafif bronz teniniz üzerinde harika duracaktır. Aynen Rihanna nın örnek makyajında olduğu gibi.

Ayrıca göz kapakları daha bir dikkat çekici olacak bu sezon çünkü göz kapakları adeta bir araba farı gibi parıldayacak. Sadece dudaklarda değil gözlerde de parlatıcının ne kadar alıcı göründüğünü göreceksiniz. Daha önce denemediyseniz mutlaka çekici ve gözlerinizi ön plana çıkarmak için bu trendi denemelisiniz. Bu ilkbahar yaz sezonunda gözlere daha çok dikkat çekiliyor. Parlatıcılı göz kapaklarına ek olarak kül rengi farlar da gözlerinize daha derin görünüm sağlayacak. Yine pastel tonları bu sezon es geçmemek gerekiyor özellikle yine gözleri ön plana çıkaran pastel tonlar çok hoş duracak emin olun. Pastel tonlarda göz farı kullanırken tabii ki gözleri ön plana çıkarırken yine ten makyajınız sade ve doğal olmalı.

Yine unutmadan söyleyim dağınık kaşlar yine trendliğini koruyor. Kaşlara ellemeyin hanımlar. Yazın özellikle dışarı çıkarken parlatıcınız mutlaka çantanızda olmalı hanımlar. Hem dudaklar için hem gözler için parlatıcılar renkli eyeliner ve pastel tonlar makyaj renkli ürünleriniz çantanızda bulunsun. Pastel tonlarda çok hafif ışıltılı yoğun olmayan makyaj bu yılın trendi. Denemesi size kalmış hanımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares