2017 İlkbahar Yaz Moda Renklerine Bir Göz Atalım

Konuyu Paylaş

2017 İlkbahar Yaz Moda Renkleri– Ünlü modacıların yaptığı defileler ile bu ilkbahar yaz sezonunda hangi renklerin hakim olacağını biraz anlamış bulunuyoruz. Oldukça renkli bir ilkbahar yaz göreceğinize emin olabilirsiniz. Özellikle bayanlar açısından bu böyle. Renkleri caddelerde sokaklarda bir gökkuşağı misali görebilirsiniz. Kış döneminden sonra bu renkleri görmek insanların içini açacaktır diye düşünüyorum. Maviler, turuncular, kırmızılar, yeşiller, sarılar hepsi çok farklı tonları ile karşımıza çıkıyor. Evet aslında sizler için bu yazın renklerini incelerken adeta bir gökkuşağı renkleri temalı bir görsel şölenden geçtim diyebilirim. Eminim sizler de sabırsızlanıyorsunuz şimdi. Bu sezonda gardrobunuzda yeni renklere yer açmanın zamanı geldi.Özellikle sarının en parlak en dikkat çeken tonları çok hoşuma gitti benim. Sarının bu baharda ve yazda ne kadar canlı iç açıcı bir görünüm oluşturacağını tahmin edemezsiniz. Sarı bir blazer ceketi beyaz bir pantolon üzerine ne kadar hoş durduğunu deneyebilirsiniz. Blazer ceketinizin içine yine beyaz bir klasik gömlek tercih edebilirsiniz.


Aslında metalik renklere 2016 yılında merhaba denilmişti ama bu yaz sezonunda daha fazla görebileceğinizi söyleyebilirim. En azından bu çok dikkat çeken renklere alışılmıştır diye düşünüyorum. En azından siz daha yeni girecekseniz bu renklere yavaş yavaş giriş yapabilirsiniz. Metalik bir yazlık ceket ile işe başlayabilirsiniz. Tabi metalik renklere uygun renkleri kombine ederek hoş görünümler oluşturmak önemli. Özellikle gümüş renk çok sık tercih edilse de altın rengi metalik görünümü de şimdilerde çok moda. Yazımızın başında demiştik çok renkli keskin renklerin yer aldığı bir şölen bekliyor sizi bu yaz. Renkler çok çeşitli size uyan sizin taşıyabileceğiniz bir renk tercih etme zamanı. Mavinin en canlı tonları nerede siz oraya. Capcanlı maviler lacivertler baharda ne kadar şık duracaktır.

Mavi yeşil turuncu pembe tüm canlı renkleri tercih edebileceğimiz bir yaz. Aşağıdaki gibi bir aqua mavi görenlerin de içini açacak bu yaz böyle bir elbise ile çekici görünebilirsiniz. Yeşille mavi ile daha huzurlu, sarı ile daha canlı hissedeceksiniz kendinizi. Pembenin hem pastel tonları hem koyu tonlarını tam anlamı ile kullanmanın zamanı. Özellikle gençler bu renge bayılır bu rengi bu sezon çokça göreceksiniz. Tertemiz gökyüzü mis gibi deniz havası yemyeşil doğa hepsi huzur veren renkler öyle değil mi? Haydi şimdi siz de renginizi seçin ve kendinizi baştan aşağı donatın. Uyumlu renkleri kombine ederek de hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha önce paylaşmış olduğumuz 2017 tesettür modasına da buradan göz atabilirsiniz.

 

Son olarak pembe rengin büyüsünden bahsedip konumuza son vereceğim. Özellikle pastel tonlarında soluk pembeler oldukça sık görülecek hanımlar. İster tek elbise olarak isterseniz uyumlu renklerle kombinlendiğinde harika bir görünüm elde edilebilir. Yaza çok yakışacak bir renk pembe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares