2017 sezonu ile oturma odalarına gelen mobilya şıklığı

Konuyu Paylaş

2017 modern koltuk modelleri ile Mondi şıklığını odalarınıza davet edebilirsiniz.
2017 modern koltuk modelleri ile Mondi şıklığını odalarınıza davet edebilirsiniz.

Yeni trend koltuk takımı model değişimi tercihinde bulunarak odalarınızda bambaşka görünümler yakalamak elinizde! Mondi şıklığı ya da bir Enza Home dokunuşu ile oturma odası gibi çok zaman geçirdiğimiz alanlarda kaliteli görünümler yakalamak 2017 sezonunda daha kolay. Üst resimdeki gibi bahar havasını dört mevsim evinize davet eden iç açıcı açık renk kombinasyonu ile oda dekorasyonlarınızı canlandıracak olan bir koltuk takımı modeline hayır diyemezsiniz herhalde. Krem ve fuşya rengin adeta dans ettiği oturma grubu modellerinde özel görünümler sizinle olsun arzuluyorsanız bu takımı görmeden ve dokunmadan kalitesini evinizde yaşatmak isteyip istemediğinize karar vermemelisiniz.

Mondi koltuk takımları ve fiyatları 2016 sezonunda da cebinize uygun.
Mondi koltuk takımları ve fiyatları 2016 sezonunda da cebinize uygun.

Mondi koltuk takımları her sezon bambaşka alternatif model çeşitliliği ile ev dekorasyonlarında renk cümbüşü yaratan ortam zenginlikleri sunumu gerçekleştirebilmektedir. Her sene değişen oturma grupları köşe oturma grupları ile odalarımızda farklı etkiler yakalamak mümkün. Hele bir de moda takipçisi bir yanınız varsa bu arzunuz kaçınılmaz bir şekilde sizlerin yanı başınızda yer alabilecektir. Yeni trend koltuk takımı seçimi olabilecek üst resimdeki modeli incelediğiniz zaman klasik bir model olduğunu düşünseniz de koltuk yan taraflarındaki estetik çizgiler kırlentler ve farklı ayak duruşları ile koltuk takımını odamda görebilir düşüncesine sahip olabileceksiniz.Mondi mobilya new lilya köşe takımı tercihi ile şık bir ortam sunumunu odalarınızda hissedebilirsiniz.
Mondi mobilya new lilya köşe takımı tercihi ile şık bir ortam sunumunu odalarınızda hissedebilirsiniz.

Üst resimdeki model yine bir Mondi şıklığı ile karşınıza çıkan harika bir takım olmaya hak kazanmış bir model. Mavi ve açık tonların bir araya gelişindeki mükemmel konsept karşısında şaşırabilecek; çiçekli kırlentlerle berjer uyumunda dar odanızda fazladan yer bulabilme ayrıcalığını kullanmaya doyamayamayacaksınız. Yatak olabilir fonksiyonu ile bel ağrısı oluşturmayan oturma ve yatma alanı ile Mondi’nin en özel koleksiyonlarından biri olan new lilya köşe takımı salon olmasa bile oturma odanız için ideal bir değişim olabilecek bir seçenektir. Koltuk takımı seçiminizde aklınıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz biri olarak daima sizlere yardımcı olacağım hususundan şüpheniz olmasın:)))


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir