2017’de en tarz mobilya seçenekleri ile estetik alanlar oluşturun

Konuyu Paylaş

2017 tarz mobilya genova koltuk takımıyla oda görünümlerinize anlam yükleyebilirsiniz.
2017 tarz mobilya genova koltuk takımıyla oda görünümlerinize anlam yükleyebilirsiniz.

2017 senesi en tarz mobilya tasarımları ile ev dekorasyonuna hakim olan değişim rüzgarlarında siz de yer almak ister misiniz? Estetik dikişler, trend çizgiler, eskimeyen 2017 renkleri ile oda görünümlerinde en estetik sunumları kendiniz ve sevdikleriniz adına yakalama fırsatınız olabilir. Oturma gruplarında en modern görünümlü 2017 mobilyalarından faydalanarak salonlarınızda ayrı bir hava estirebilirsiniz. Birçok markanın şıklığını evinizde hissedebilirken öne çıkan isimlerden olan İstikbal, Bellona, Koçtaş, İkea ya da Enza Mobilya koltuk takımları gibi alternatif marka mağaza ziyaretleri ile oturma grubu ya da koltuk takımı değişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En şık yatak odası takımları ile yatak odalarınızda modern görünümler elde edebilirsiniz.
En şık yatak odası takımları ile yatak odalarınızda modern görünümler elde edebilirsiniz.

Yatak odası takımlarında ise şıklık verici lüks görünümlü yatak odası takımalrından faydalanmakta da fayda vardır. Üst resime göz attığınız zaman yatak başlığı ve gardırop, şifonyer gibi ayrıntıları ile kombin de tam da bütünlük oluşturan takım zevkli bir tercih olmuş. Hem sizin hem de sevdiklerinizin beğeneceği bu gruba benzer Vivense Mobilya yeni sezon yatak odası takımları yazımda ki fikirler de sizlerin seçimlerinizde etkili olabilecek seçeneklerden olabilecektir. Lüks ortamı sevenler için ideal tercih olabilecek bu marka tercihinde mağazada uygun fiyata değerini hak eden renk alternatifi odalarınıza uygun olan takımlara ulaşabilmeniz mümkün.2017 şık yaşam tv ünitesi seçiminiz ile odalarınızda enerjik bir hava yakalamak mümkün.
2017 şık yaşam tv ünitesi seçiminiz ile odalarınızda enerjik bir hava yakalamak mümkün.

Enerjik bir hava katan bir diğer mobilya grubu olan yaşam üniteleri de oturma alanlarımıza pozitif ruh katabilen dekorasyon unsurlarındandır. 2017 tv ünitelerindeki renkli seçenekler arasında örnek teşkil edici 2017 şık tv üniteleri yazım fikirlerinizi aydınlatmada yardımcı olacaktır. Üstteki resime gelince neon bir renk olan sarının parlak tonu ile odada yakalanmak istenen etkileyicilik kişinin renkli kişiliği ile bütünleştirici bir tercih olabilir. ama dinlenme amacı ile tv karşın,sına kurulan birey içinde daha da yorucu bir etki yakalayabileceği gerçeği de göz ardı edilmemelidir. Sizlerin farklı oda görünümleri ve mobilya gruplarınızdaki tercihlerin odalar arası uyum sağlamadaki merakınıza cevap vermek için daima burada yorumlarınızı beklediğimi unutmamalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir