2017’nin en şık çocuk odası avizeleri

Konuyu Paylaş

Bebek odası avize tercihinizde uçak figürlü modellere yer verebilirsiniz.
Bebek odası avize tercihinizde uçak figürlü modellere yer verebilirsiniz.

Çocuk odası aydınlatma tasarımları arasında hayır diyemeyeceğiniz estetik etkiler ile faydalanma imkanınız olabilecek dekoratif tamamlayıcılardandır. Dekorasyonlarınıza uygun renk ve karakterde tercih edebileceğiniz aydınlatma üniteleri kimi zaman prize takılabilir şapkalı modeller olup kimi zaman sarkıt lamba tarzı modellerdir. Odanın görünümünde yakalamak istediğiniz etkiyi göz önüne alarak tercih edebileceğiniz modellere şık bir öneri olan üst resimdeki uçaklı model işte bu dedirtecek bir seçenek olabilecektir sizler için.

Bebek odasında şık led aydınlatmalı avize tercihlerinde bulunabilirsiniz.
Bebek odasında şık led aydınlatmalı avize tercihlerinde bulunabilirsiniz.

Led aydınlatmalı üstteki dümenli modele ne demeli? Bence son derece şık bir tasarım ve dekoratiflik adına beklentinizi karşılayabilecek standartta bir model. Gemilerin sarkıyor oluşu ile yakalanan  şıklık bombeli ışığın aydınlığı ile tam anlamı ile aydınlık alan elde ediminize destekçi olabilmektedir. Farklı bir görünümden kasıt aynı zamanda oda görünümünde dekor bütünleyici olarak tercih edebileceğiniz aydınlatma ürünleri bazı mağazalarda mobilya takımları ile bütünlük sağlayarak estetik görünümü tam manası ile odaya hakim kılabilmektedir.Çocuk odası sarkıt lamba modellerinde farklı çizgi karakterlere yer açabilirsiniz.
Çocuk odası sarkıt lamba modellerinde farklı çizgi karakterlere yer açabilirsiniz.

Üstteki dekorasyon modelinde görülen aydınlatma ürünü kız çocuk odası için bebeklik döneminden genç kızlık dönemine kadar idare edebilecek uzun ömürlü bir seçenek olabilecek modeldir. Estetik etki, kaliteli görünüm, yeterli aydınlatma, uzun ömürlü kullanım, erkekte mavi- yeşil, kızda pembe ya da kırmızı rengin yoğun olduğu pek çok çocuk odası aydınlatma ürünlerine Çilek Mağaza ziyaretleriniz ile kısa zamanda elde edim edinebilirsiniz. Oda dekorasyonu yoğun bir şekilde çizgi film karakterleri ile doluysa aydınlatma ürün tercihinizde biraz daha düz desenler ya da sade renklerden faydalanarak satın alabileceğiniz dekoratif ürünler ile kaliteyi elde tutabilirsiniz. en özel çocuk odası dekorasyonları için benim fikirlerimi almak adına birkaç satır alt tarafa yorum bırakabilir, benden alacağınız cevaplar ile oda dekorunuzda fazla yorucu olmayan oda görünümleri yakalama şansı bulabilirsiniz. Benimle irtibata geçme fikri için acele ederek odalarınızda estetiklikten ödün vermeyeceğiniz çocuğunuzun zaman geçirmekten hoşlanacağı ortam zenginlikleri yakalama şansınız olacaktır.


One Reply to “2017’nin en şık çocuk odası avizeleri”

  1. Merhaba uçaklı model sarkıt avize için fiyat alabilme ihtimalim varminsayfada fiyat qoremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares