3 Boyutlu Gelinlik Modelleri 2017 Genç Kızlar Bunlar Kaçmaz

Konuyu Paylaş

3 Boyutlu Gelinlik Modelleri 2017– Yaz geldi malum artık düğün dernekler fazlasıyla görülecek hatta ikamet ettiğiniz mahallede bile sık sık yüksek sesli müzikler duyabilir belki rahatsız da olabilirsiniz ama siz bir de bunu evlenecek genç kızlarımıza sorun. O gün onların en mutlu günleri ve eğlenmek tabii ki hakları bize de bir süre kulaklarımızı tıkayıp sabretmek düşer ya da siz de kalkın düğünde kurtlarınızı dökün 🙂 Neyse lafı fazla uzatmadan bu yazımızda sizlere bu yılın en çok tercih edilen 3 boyutlu gelinlik modellerini sunmak istiyorum. Eminim çok beğeneceksiniz bu yılın gelinlik trendleri arasında üç boyutlu güpürlerle süslenmiş değişik gelinlikleri görebilirsiniz. Ben sizler için en beğenilen örneklerden birkaç tane derledim.Üç boyutlu gelinlik almayı modelleri görünce siz de düşünebilirsiniz. Bence de düşünün çünkü gerçekten harika bir hava oluşturacaktır. Bu özel ve güzel gününüzde en güzel gelinlik modelini taşımak her genç kızın hayalidir. Üç boyutlu gelinliklerde kabarık eteklerde yer alan motifler daha bir göze hoş geliyor ama üç boyutlu motifler aslında tüm gelinlik tiplerine de yakışmış. Hele ki şu aşağıda yer alan kuyruğu uzun üç boyutlu modele bir bakın ne kadar zarif ve ince duruyor. İster eteklerinizde kelebekler uçuşsun isterseniz de bahar gibi çiçekler sergileyin üzerinizde. Gelinlik tasarımcıları üç boyutlu gelinlik tasarımı için özel kumaşlar kullanmakta yine özellikle üç boyutlu modeller daha alımlı daha kabarık görünümü ile daha dikkat çekici bir görünüm sergilemektedir.


Üç boyutları gelinliğin eteklerinde kuyruğunda sergilenebileceği gibi üst kısımlarda da şık bir hava oluşturmaktadır. Gelinlik modasında artık sade modelleri bir kenara bırakın ve bu şahane üç boyutlu modelleri inceleyin derim. Zerafetinizi güzelliğinizi daha da ön plana çıkarak bu modeller. Sadece vücudunuzu iyi tanıyın ve kendinize uygun modeli bulun emin olun harika bir gün sizi bekliyor olacak. Gelinlik ömrümüzde bir kez giyilebileceğini düşünürsek bunun çok özel olmasını istemeniz son derece doğaldır. Üç boyut bir gelinliği düz formdan çıkarıp daha hareketli bir havaya sokmaktadır. Üç boyutlu gelinliklerde ayrıca bir süsleme aksesuar kullanmaya da gerek kalmayacak.

Üç boyutlu motiflerin en çok kabarık etekli modellere yakıştığı gibi düz ince modellere de yakışabildiğini aşağıdaki modelde görebilirsiniz. Bu yazın en güzel gelini olmaya aday genç hanımlar haydi siz de modellerimizi inceleyerek en doğru modele karar verin. 2017 tesettür gelinlik modellerine de bir göz atmaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares