70’ler modası hızla yayılıyor !

Konuyu Paylaş

70 li yılların modası geri döndü
70 li yılların modası geri döndü

70 li yılların modası tekrar gündeme gelerek ünlü giyim markaların koleksiyonların da yerini almaya devam ediyor. Farklı defilelerle 70 li yılların modasını günümüze uyarlayan modacılar, sezonuna göre koleksiyonlarını modseverler ile buluşturuyor. Geçmiş dönemlerin modadaki etkisi hepinizce ,son dönemde malum..1970’lerin modasını günümüze yansıyan halini kıyafetlerinize yansıtmaya ne dersiniz?
1970’ler denilince aklınıza Bohem Stil ve salaş kıyafetler geliyordur.70’lerin Bohem Stilini kıyafetlerinize yansıtmak için bazı kilit parçalara sahip olmalısınız. Günümüz de nostaljiye oldukça büyük bir ilgi olduğunu hepimiz görüyoruz. Bu demek ki şu an da bile giydiğiniz ve kullandığınız kıyafetleri bir kenar da saklamak da fayda olacaktır. 2016 yılının modasına şöyle bir baktığımız da 70 li yılların etkisini görebiliyoruz.
70’lerin ilk göz alıcı akla gelen detayı yapay kürkler, Özellikle günümüzde bu kürklerin kaban ve yelek olanlarının renklileri fazlasıyla sokak stilinde tercih ediliyor.Mutlaka yeni sezon için gardırobunuzda bu kürklerden olmalı..Kaban modelleri deyince daha önce sizler ile paylaştığım ve modası asla geçmeyecek bir tasarım olan leopar desenli kaban modellerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Yine 70’lerin bol paça pantalonları olmazsa olmazlardan..Dantel bluzlar ve süet eteklerde 70’lerin moda ruhu diyebiliriz.
Country dediğimiz stilin baş emraresi olan ,genelde şile bezinden yapılan bluzlarda bohem stilde yerini alması gereken parçalardan.
Yeni sezonun baş trendlerinden olan püskül modasıda 70’lerden günümüze uzanan en belirgin aksesuarlardan.
Uzun desenli elbiseleride unutmamalısınız.70’lerin modasının en can alıcı parçası ise fötr şapkalar,mutlaka gardırobunuzda olması gereken eşyalardan.

etnik desenli elbise modelleri
etnik desenli elbise modelleri

Siz melekler mekanı takipçilerimiz için 70’ler modasını sokak stilinize yansıtabilmeniz için ,gardırobunuzda bulunması gereken kilit parçaların ne olduğu hakkında verdiğimiz bilgileri sizler ile paylaştık. En güncel moda haberleri için bizi takip etmeye devam edin.2016 moda haberleri
2016 moda haberleri

Pudra Rengi Abiye Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

2016 Halı modelleri ve trendleri için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir