Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Düğünden Kareler

Konuyu Paylaş

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Düğün– Özellikle sosyal medyada çok sık resimlerine rastladığım bir çiftti Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı. Uzun aradan sonra özellikle de çocuk doğduktan bir süre sonra evlenmeye karar verdiler. Tabii şöyle de bir durum var ki zenginin malı züğürdün çenesini çok yoruyor. Neler konuşuluyor neler çift hakkında ama tabii biz düğün kısmı ile ilgili sizlere yazı hazırladık. Aslında üzerinden çok geçmedi daha dün akşam nikahları kıyıldı çiftin. Olay düğün ardından biz de biraz konuşalım istedim. Hepimiz artık Acun Ilıcalıyı tanıyoruz sanıyorum serveti ile dudak uçuklatan bir özelliği var. Daha öncede sizlere Acun Ilıcalının o harika evlerinden manzaralar sunmuştuk dilerseniz bu yazımızdan inceleyebilirsiniz. 

Nihayet o çok beklenen düğün gerçekleşti ve lafın gelişi çift dünya evine girdi. Peki düğün nasıl oldu özellikle de Şeyma Subaşının gelinliği davetliler kimlerdi hepsine göz atalım. İlk gelinliği Zimmerman imzalı şık bir gelinlik. Muhteşem gelinliğini el yapımı yine ünlü bir tasarımcı olan Johanna Ortiz’in el yapımı aksesuar çiçeği ile tamamlamış. Nikah sonrası için başka bir gelinlik tercih eden Subaşı gelinlik modelleri ile göz dolduruyor sizler de adeta bayılacaksınız çünkü emin olun değeri de çok gelinliklerin. İşte kimileri hayatında bir kez bir tane gelinlik giymek için kiralarken kimileri de paha biçilemez değerde gelinliklerden 2-3-5 tane giyebilmektedir bir düğünde. Her neyse işte dedim ya en başta züğürtün çenesi yorulur zenginin malından. Şeyma Subaşı giydiği gelinlikleri de sosyal medya hesabından paylaştı ve düşman çatlatırcasına paylaşımlarda bulundu. Nikahtan sonra giydiği gelinliği için Naeem Khan’ın İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonundan bir parça ve bu muhteşem parçayı ilk giyen kişi olarak onun mutluluğunu paylaşımından anlıyoruz.


Valla Şeyma Subaşı yanında Acun beyin damatlığı sönük kalmış. Acun Ilıcalının yakın arkadaşı ve ortağı ona şahitlik ederken Şeyma Subaşının şahiti ise ablasıydı. Az önce dediğim gibi Şeyma Subası nikahtan sonra giydiği ikinci gelinliği ile arkadaşlarının da bulunduğu bir yemek organize etmişler.

Fransada dünya evine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı düğünü hala tartışılmaya devam ediyor. Tabii bu olay düğün ile ilgili Acun beyde sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu resimlerini paylaşan Acun Ilıcalı fazla söze gerek yok resim konuşuyor zaten diye ifade kullandı. Bence bu nikah ve görüntüler devam ettikçe uzun süre konuşulmaya da devam eder diye düşünüyorum bu yılın düğünü. Artık onlar sefasını sürsün konuşulmaya devam etsin bakalım bu evlilik nereye kadar sürecek..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares