Ajurlu bebek yelek modelleri anlatımlı

Ajurlu bebek yelekleri modelleri – Bebekler ve çocuklar için el örgü ajur desenli bebek yelek modellerine bayılacaksınız. Değerli arkadaşlarım bu konumda da sizlere hem anlatımını hem de yelek modellerinin harika görsellerini sunmak istiyorum. Aşağıdaki görsellerde yer alan resimler size fikir sunacaktır. Örgü sever kardeşlerim ablalarım teyzelerim değişik örgü modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz sizlere en güzel değişik ajurlu bebek yelek modellerini sunacağım yazımızın sonunda da bebek yeleği yapımını göreceksiniz. Ajur tekniği her örgüye yakışabilen şık bir tekniktir. Örgüde değişik kesme tekniklerinden ajurlu modelleri elde edebilirsiniz tabii bunu biliyor olduğunuzu varsayarak sizler için ajurlu bebek yelek modellerini sunuyoruz anlatımda da ajurlu bebek yeleği modeli anlatılıyor.

Değerli meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları sitemizden daha önce açılmış olan tüm harika ajurlu örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Ajurlu olarak yapılan tüm modelleri inceleyebilir, konularda açılmış olan resimlerden daha fazla model inceleyebilirsiniz. Hanımlar değişik şekillerde ajur örnekleri görebilirsiniz siz de bebeklerinizin yeleklerinde bu görsel örneklerden fikir alıp ona göre arkadan önden sol ya da sağ yandan eksiltmeler yaparak değişik ajur modelleri çıktığını görürsünüz. Ajurlar örgülere çok daha güzel bir hava katıyor. Ajurlarınız sade de olsa desenli şekilli de olsa harika bir görünüm katacaktır örgülerinize. Özellikle bebek örgülerinde sıkça karşılaşırsınız eğer bebek örgülerini seviyorsanız klasik örgüden dışarı çıkmak için mutlaka ajurla tanışın derim.

Düz örgü örüp sade bir görünüm yerine ara ara ajur tekniği ile ajurlar kondurulup farklı bir görünüm katabilirsiniz örgünüze. Kız erkek farketmez cinsiyet farkı gözetmeksizin bebek yeleklerinde ajuru kullanabilirsiniz. İlk zamanlar belki daha basit modeller olacaktır ama öğrendikçe ve eliniz yer ettikçe daha farklı modellere de gidebilirsiniz. Şu bir güneş bir yağmurlu bahar havalarında çok gerekli bir kıyafet yelekler bebeklerimiz için. Ajurlu bebek yeleği için ipinizi bebek yününden seçerseniz daha yumuşak bir örgü elde edebilirsiniz. Tabii ki de ajurları şiş örgüsü ile yapıyorsunuz şişle yaptığınız örgü de daha yumuşak düşecek bebeğinizi yumuşacık saracaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir