Ajurlu Ceket Modellerine Bir Göz Atın Hayran Kalacaksınız

Ajurlu ceket modelleri – Bugün sizlere daha önceden açmış olduğum ajurlu örgüler modellerinden ceket modellerini tanıtmak istiyorum. Özellikle bayan örgülerine çok yakışan bir motif ajur tekniği gelin hep birlikte bu şahane ajurlu ceket modellerine bakalım ne dersiniz. Google görselleri kullanarak ortaya çıkarttığımız güzelim görsel galerilerde yer alan resimlere tıklayarak daha yakından inceleyebilirsiniz tüm resimlerimizi. Dış mekanda iç mekanda her alanda şık bir biçimde tercih edeceğiniz ajurlu örgüler günlere giderken bayan arkadaşlarınızın hayranlıkları ile daha bir çekici olacak. Hemen en zarif örneklerden biri olan aşağıdaki modeli sizlere sunmak istiyorum. Biliyorsunuzdur belki ajur şişle örülen örgülerde kullanılan bir teknik. Ufak ufak göz göz oluşturarak bunlardan desenler oluşturulup şık motif ve desenlerle harika örgülere imza atabilirsiniz. Bu model dediğim gibi zarifçe işlenmiş ajurlu bir model. Beyaz gömlek üzeri gri renk örgü ceket çok şık uyum sağlamış. İşe giderken çalışan bayanlar için dahi çok hoş resmi bir kıyafet tarzı diyebilirim. Örgü örmeyi seviyorsanız kendi bedeniniz kendi tarzınıza uygun örnekler çıkarabilirsiniz.

Ajur tekniği çok farklı şekillerde örgü örneklerinde kullanılıyor. Çok farklı desenler motiflerle ajur örgülere renk katıyor. Bayan ceket modellerine de oldukça hoş bir hava katıyor. İster daha kısa model olarak yani ceket havasında isterseniz hırka tarzında daha kışlık daha uzun modellere de ajur desenlerini kondurabilirsiniz. Kendi bedeninize uygun hazır modeller bulamamaktan şikayetçi olanlar bu şık ajurlu ceket örneklerinden ilham alarak kendi ceketinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Değerli meleklermekani.com/orgu/ kullanıcıları sitemizden daha önce açılmış olan tüm harika ajurlu örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Ajurlu olarak yapılan tüm modelleri inceleyebilir, konuda daha yakından inceleyebilirsiniz. Ajur örgü nasıl yapılır buna dair en altta videomuzu da incelemenizi öneririm. Videoda basit ajur nasıl yapılır buna dair bir anlatım var izlerseniz siz de kendinize hoş görünümlü zengin motiflerle örgü modelleri oluşturabilirsiniz. Kışın en gözde örgülerinde yer alan ajurlar battaniyeler şallarda da çok hoş görünüyor. Sadece kışın mı tabii ki hayır. Yaz kış baharda da ajurlu örgüler çok sevilerek tercih edilen örgülerden. Deliklerden oluştuğu için yazın da rahatlıkla kullanılabiliyor. Derya Baykaldan baharlık ve yazlık ajurlu örgüler konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir