Alessandra Rinaudo 2016 Gelinlik Koleksiyonu

Alessandra Rinaudo gelinlik modelleri
Alessandra Rinaudo gelinlik modelleri

İtalya’nın profosyonel gelinlik markası Alessandra Rinaudo gelinlik tasarımlarında İtalyan kumaşları,ipliğini ve Fransız danteline olan merakını küçük yaşlarda yetiştiği lüks gelinlik dükkanında edinmiş. Tasarımcının küçük yaşlardan itibaren fransız danteline olan merakı ve beğenisini gelinlik modeli tasarımların da oldukça sık görebiliyoruz. Birçok gelin adayı tarafından da özel olarak istenen fransız dantelli gelinlik modelleri Alessandra Rinaudo’nun 2016 gelinlik koleksiyonun da oldukça fazla bulunuyor.

Alessandra Rinaudo gelinlik defilesi
Alessandra Rinaudo gelinlik defilesi

Alessandra Rinaudo gelinliğe en çok yakışan detayın kesinlikle dantel olduğunu savunan modacılardan.Özellikle 2016 yılına hazırladığı yeni sezon koleksiyonunda Fransız dantelini bazı gelinliklerin nerdeyse tamamında görebilirsiniz.
Türkiye temsilciliğide olan markanın gelinlik fiyatları 2000 euro ve 4000 euro arasında satılıyor.
Fransız dantelini gelinlikte detay yerine bir parçasıymış gibi kullanan tasarımcının yeni sezon koleksiyonunu görmeden gelinlik modelin de son kararı vermemenizi öneriyorum.

kabarık ve kuyruklu gelinlik modeli
kabarık ve kuyruklu gelinlik modeli

Tasarımların da kabarık gelinlik modellerini de gördüğümüz ünlü tasarımcının koleksiyonun da yer alan üstte ki gelinlik modeli etek ucun da yer alan dantel detayları ile oldukça şık bir görüntüye kavuşuyor. Bunun yanın da ülkemizde de gelin adaylarının ençok tercih ettiği gelinlik modellerinden biri olan straplez kabarık gelinlik modelleri ile ilgili örnekleri koleksiyon da görmemiz mümkün oluyor.

uzun kuyruklu dar kesim gelinlik modeli
uzun kuyruklu dar kesim gelinlik modeli

Sırt dekolteli dar kesim ve uzun kuyruklu gelinlik modeli oldukça iddealı bir tasarım olduğunu söyleyebilirim. Sırt kısmından bele doğru inen bölgede v yaka bir dekolte tercih edilen bu güzel gelinlik modeli ünlü gelinlik tasarımcısı Alessandra Rinaudo’nun yeni gelinlik koleksiyonun da yer alan tasarımlardan biri..

Daha önce sizler ile gelinlik markasının dünya devlerinden biri olan Fara Sposa gelinlik modellerini paylaşmıştık. Düğün sezonunun yakında tamamen açılacağı dönem öncesi sizleri en yeni ve en ünlü gelinlik markalarının koleksiyonları ile buluşturmaya devam edeceğimizin garantisini veriyorum;)

Alessandra Rinaudo 2016 gelinlik modellerini bir klip tadın da izleyerek fikir edinmek için aşağıda ki videoya göz atabilirsiniz. Ayrıca melekler mekanı forum sitemiz de bulunan”ben evleniyorum”kategorimizde bulunan gelinlik modellerine buradan göz atabilirsiniz. Portal bölümümüz de bulunan ünlü markaların yepyeni gelinlik modelleri için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir