Babylight Saç Rengi İle Saçların Güzelliği Ön Planda

Konuyu Paylaş

Babylight Saç Rengi– Saçların doğal güzelliğini ön plana çıkaran renkler vardır. Özellikle daha iddialı renkler bazen istenmeyen sonuçlar doğurabilir sonrasında açmasında da problem yaşanabilir. Ama daha hafif daha doğal görünümlü saç renkleri saçların güzelliğini doğallığını ön plana çıkaracaktır. Özellikle son yıllarda ünlü isimler dahil daha hafif geçişleri olan saç renklerini tercih ediyorlar. Bebeksi saç rengine biraz olsun kavuşmak için daha yumuşak ve saçlara güzel ve hoş ışıklar katmanıza da yardımcı olacak babylight saç renkleri.Aslında amaç daha doğal görünüm olmaktadır babylight saç dokunuşlarında. Ombre saç uygulamalarından daha doğal ve sanki ışığın güneşten alındığını varsayarak yapılan uygulamalardır babylight. Bu yeni trend akıma siz de bence ortak olabilirsiniz. Doğal saç rengine yakın 1-2 ton yakın uygulamalarla yapılır. Ayrıca gölgeden biraz farkı da saç renginin çok yakını tonlarda ışık oyunu gibi olmasıdır bu uygulamanın amacı. Bu doğal duruş da son yılların yeni trendi olmaktan geri kalmadı. Doğal yöntemlerle saç boyası akıtma konumuzu da inceleyebilirsiniz.


Görsel örneklerde de gördüğünüz gibi doğal olduğu kadar ışıltılı daha şık görünüme sahip. Özellikle yazın da en güzel zamanlarında iken tatilde kumsal plajlarda güneşin ışıl ışıl pırıltısı saçlarınıza yansıyacak saçlarınızın ışığı da insanların üzerine. Tüm herkesin gözü sizin üzerinizde olacak. Bu uygulama ile sert ve donuk görünümün aksine daha yumuşak daha ışıltı doğallık sunmak. Hatta babylight yani bebek ışığı saç uygulamasında küçük çocukların saç renginden de ilham alıyorlarmış.

Doğal saç renginizin üzerine bu uygulamayı yaptırarak hem ağır boyalara da maruz kalmıyorlar. Kızıl saça yakın olanlar bakır ya da altın tonları ile geçiş yapabiliyorlar. esmer olanlarda altın şeritler ya da saçlarınız siyah ise daha açık tonlarda uygulama yaptırabilirler. Babylight saç modelini uygulatırken beğendiğiniz bir kız çocuğunun resmini de kuaförünüze gösterebilirsiniz. Saçlarınıza uygun renk ve ışıltıyı bu şekilde de katabilirsiniz. Aslında bu uygulama herkes için kolaylıkla uygulanabilir. Zaten uygulamada saç renginize yakın tonlar seçiliyor. Son derece doğal ve hoş beyaz ya da sarı ya da saçınıza yakın bir ton ile güneşin parlaklığıyla da birleşince harika görünümler çıkıyor ortaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir